Jeśli myślisz, że dobra pogoda, to jedyne, co może cię w Majówkę 2024 zaskoczyć, to możesz być pewien, że grubo się mylisz. Promocje na elektronarzędzia marki Parkside, którą przygotował Lidl, podkręcą temperaturę w każdym warsztacie! Start? Czwartek 2 maja!

Parkside, czyli elektronarzędzia z Lidla

O produktach marki Parkside pisaliśmy już wielokrotnie. W portfolio producenta znajdziemy najróżniejsze artykuły, których nie powstydziłby się na swojej półce żaden pasjonat majsterkowania. Choć oferowane przez markę elektronarzędzia z Lidla do najkosztowniejszych nie należą, mogą one pochwalić się przyzwoitą jakością, którą niezmiennie doceniają ich użytkownicy.

Co więcej, różnorodna oferta narzędziowa Lidla często staje się jeszcze bardziej atrakcyjna za sprawa ogłaszanych promocji. Jedna z nich startuje w samym środku majówkowego szaleństwa. Potrzebujesz uzupełnić zaplecze swojego warsztatu? To zacznij się szykować, bo od czwartku 2 maja elektronarzędzia Parkside będą dostępne w znacznie niższych cenach!

Elektronarzędzia z Lidla w majówkowych nastrojach

Choć dla wielu Majówka trwa już w najlepsze, pilnie obserwujący ofertę Lidla dopiero się do niej przygotowują. Co majsterkowiczom sieciówka ma do zaproponowania tym razem?

Precyzyjna wiertarko-szlifierka PFBS 160 C3, 160 W

Na początek propozycja dla tych, którzy lubią starannie wykonaną robotę – do wiercenia, frezowania, polerowania i grawerowania. Wielofunkcyjna wiertarko-szlifierka Parkside pozwoli ci na wiele więcej. Elastyczny wał giętki ma gwarantować wyjątkową precyzję wszelkich działań, a wydajny silnik o regulowanej bezstopniowo prędkości obrotowej to obietnica nieprzerwanej niespodziewanym przestojem pracy.

Wśród dołączonych akcesoriów znajdziesz stabilny statyw teleskopowy z elementem zaciskowym (możliwość zawieszenia), nasadzane oświetlenie LED dla lepszej widoczności obrabianego przedmiotu oraz kosz frezowy. W skład zestawu wchodzi również pudełko z dodatkowymi 42 elementami.

Wiertarko-szlifierkę PFBS Parkside znajdziesz w sklepie w promocyjnej cenie 99,00 złotych.
cena regularna: 139,00 złotych

Mieszadło do farb i zaprawy PFMR 1600 D5, 1600 W

Każdy musi czasem cos zamieszać – zwłaszcza w warsztacie! Mieszadło do farb i zaprawy Parkside to świetne rozwiązanie wtedy, gdy chcesz coś zrobić, ale jednocześnie się nie narobić. Wydajny silnik wesprze wszelkie działania, także to konieczne do połączenia ze sobą sporych ilości opornych na mieszanie substancji. Optymalne dopasowanie do rodzaju mieszanych produktów umożliwia bezstopniowa, elektroniczna regulacja obrotów.

Twórcy produktu zadbali również o komfort użytkownika, decydując się na wyposażenie urządzenia w ergonomiczne uchwyty ręczne z zabezpieczonym przed kurzem przełącznikiem. Na uwagę zasługuje również łagodny rozruch, jaki w przypadku tego produktu obiecuje producent. W zestawie z urządzeniem głównym otrzymasz dwuczęściowe mieszadło uniwersalne oraz 2 klucze montażowe.

Mieszadło do farb i zaprawy PFMR 1600 D5 Parkside znajdziesz na stronie sklepu w promocyjnej cenie 199,00 złotych.
Cena regularna: 249,00 złotych

Wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 12 V PBSPA 12 D4 z akumulatorem i ładowarką w zestawie

W ramach majowej promocji masz okazję zdobyć nowe elektronarzędzia nie tylko w okazyjnej cenie, ale też w wersji wzbogaconej o różnego rodzaju akcesoria. W ten sposób na przykład możesz zostać właścicielem wiertarko-wkrętarki akumulatorowej z serii Parkside Performance.

W regularnej ofercie wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 12 V PBSPA 12 D4 Parkside Performance nie jest dostępna w zestawie z akumulatorem i ładowarką. Poza promocją oba te elementy trzeba nabyć osobno, a koszt akcesoriów wynosi 79,90 złotych. Korzystając z promocji, która rusza 2 maja, możesz mieć cały komplet od razu, do tego w naprawdę atrakcyjnej cenie. A jest się na co połasić.

Bezszczotkowy silnik ma zapewniać długą żywotność wiertarki, a co za tym idzie, długi czas eksploatacji. O stanie naładowania wiertarki informować cię będzie trzystopniowy wskaźnik baterii. Dwubiegowa przekładnia z funkcją zatrzymania pozwala na płynne sterowanie obrotami, a zintegrowane oświetlenie LED zapewnia dobrą widoczność poddawanego działaniu urządzenia przedmiotu.

Aktualną ofertę na wiertarko-wkrętarkę akumulatorową Parkside Performance znajdziesz teraz w katalogu sklepu w cenie 249,00 złotych.

Pilarka ukosowa PZKS 2000 C3, 2000 W

Na koniec w ofercie promocyjnej znalazła się imponująca pilarka ukosowa PZKS 2000 C3, przeznaczona do pracy z drewnem i tworzywem sztucznym. Dla uzyskania najwyższej precyzji działań urządzenie wyposażono w laser. Bezstopniowo przechylana głowica piły ma zapewniać płynną, komfortową obsługę.

Do narzędzia tnącego Parkside dołączono dwa urządzenia mocujące oraz dwa boczne wsporniki, służące do uchwycenia przedmiotu obrabianego. W zestawie znajdziesz również łatwy do zamontowania pojemnik na pył, brzeszczot (24 zęby), narzędzie do wymiany brzeszczotu, narzędzie do regulacji zabezpieczenia przechylania.

Pilarkę ukosową PZKS 2000 C3 Parkside w ramach promocji znajdziesz teraz w cenie 499,00 złotych.
Cena regularna: 599,00 złotych

Jeśli interesują cię inne urządzenia, które mogłyby znaleźć miejsce w twoim warsztacie, sprawdź nasz najnowszy ranking wkrętarek akumulatorowych.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.