Poszukujesz doskonałego ekspresu, który zaparzy espresso, dowolną kawę smakową, herbatę lub czekoladę na gorąco? Znaleźliśmy taki w atrakcyjnej cenie.

kawa, ekspres do kawy parzenie kolba filiżanka espresso

Ekspresy kapsułkowe to urządzenia, które zajmują niewiele miejsca. Świetnie więc się wpasują w nawet małe wnętrza, mogą też być gustowną ozdobą kącika kawowego w salonie. Dzięki kapsułkom Nespresso można rozkoszować się takim smakiem kawy, na jaki akurat mamy ochotę: klasyczne espresso albo kawa z dodatkiem aromatów smakowych takich jak wanilia lub karmel. Dzieci zachwycą się czekoladą na gorąco lub różnymi herbatami. Szukasz takiego urządzenia? Znaleźliśmy w sklepie Media Markt ekspres na kapsułki DeLonghi-Nespresso ENV90.Y Vertuo Pop, który jest teraz do kupienia w atrakcyjnej cenie. Możesz go teraz mieć aż o 160 zł taniej. Niestety, nie podano do kiedy trwa ta promocja.

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o bogatym świecie ekspresów kapsułkowych zerknij do tego artykułu.

Ekspres na kapsułki DeLonghi Nespresso ENV90.Y Vertuo Pop

Kapsułkowy ekspres DeLonghi-Nespresso posiada wbudowany czytnik do rozpoznawania kodów kreskowych na kapsułkach (Inteligentna technologia kodów kreskowych). Dzięki temu wie na przykład, ile dodać wody, by zaparzony napar smakował doskonale. Zużyte kapsułki przesuwane są do pojemnika. Warto pamiętać, że wszystkie kapsułki Nespresso można zbierać i bezpłatnie oddawać do ponownego recyklingu. Urządzenie jest energooszczędne, szybko się rozgrzewa – już w 25 sekund jest gotowe do pracy oraz wyłącza się automatycznie już po 2 minutach od zaparzenia naparu.

Ekspres na kapsułki DeLonghi-Nespresso ENV90.Y Vertuo Pop

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Czas rozgrzewania: 25 s, Regulacja wysokości tacy, Wyjmowana taca ociekowa, pojemnik na zużyte kapsuły i zbiornik na wodę, Automatyczne wyłączanie, Programowanie czasu wyłączania
  • Stosowana kawa: kapsułki Nespresso
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,6 l
  • Wymiary: 25 x 13,6 x 42,6 cm
  • Waga: 3,5 kg
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 469,00 zł Cena: 309,00 zł Przejdź do sklepu