poniedziałek, 20 maja

W czwartek 30 marca do sklepów stacjonarnych Lidl trafią akcesoria ogrodowe, bez których trudno wyobrazić sobie pielęgnację ogródka. Lubisz warzywa własnej hodowli? Koniecznie sprawdź, co pojawi się na półeczkach.

Nie będę nikogo czarować, ogrodnik to ze mnie raczej kiepski, jednak nie powstrzymuje mnie to przed rozwijaniem swoich pasji! Co prawda w tamtym roku plon był bardzo skromny, jednak w tym sezonie będzie inaczej. Wszystko dzięki temu, że zabieram się za to, zaczynając od planowania i oczywiście zakupu odpowiednich narzędzi i akcesoriów. Ofertę elektronarzędzi ogrodowych marki Parkside śledzę nie od dziś. Tym bardziej ucieszyła mnie informacja, że od czwartku 30 marca do sklepów stacjonarnych Lidl trafią akcesoria, które znacznie ułatwią mi w tym roku prace.

Akcesoria ogrodowe

Tak jak wspominałam, od czwartku 30 marca w placówkach stacjonarnych Lidl trafimy na akcesoria ogrodowe. Większość z nich produkowana jest przez markę Parkside, która wyróżnia się dobrym stosunkiem jakości do ceny. Sami mieliśmy okazję wydać opinię tyczącą się elektronarzędzi tej marki, o czym możecie przeczytać tutaj.

Jak mogłam przeczytać na stronie internetowej, na półeczki trafią ciekawe produkty. Pełną listę przedstawiam poniżej:

 • Teleskopowe nożyce z piłą do pielęgnacji drzew marki Parkside
 • Szklarnia foliowa marki Parkside
 • Szklarnia marki Parkside
 • Drewniania grządka marki Parkside
 • Sekator nożycowy marki Parkside
 • Zestaw narzędzi ogrodowych kombi marki Parkside
 • Spryskiwacz ciśnieniowy marki Parkside o pojemności 2 l
 • Spryskiwacz ciśnieniowy marki Parkside o pojemności 5 l
 • Solarny odstraszacz kretów marki Parkside
 • Zestaw prętów do podpierania roślin marki Parksde – 2 sztuki
 • Przedłużacz 25 metrów marki Parkside
 • Chodaki damskie marki Esmara

Jak widać, oferta jest naprawdę ciekawa. Moim zdaniem na szczególną uwagę zasługuje zestaw narzędzi ogrodowych kombi. Ich cechą szczególną jest to, że w zestawie znajduje się uniwersalna rączka oraz cztery koncówki – łopatka do kwiatów, mały kultywator, mała miotła oraz skrobak do fug z osłoną. Te wszystkie narzędzia możemy mieć już za 99 złprzejdź do oferty online.

Warto także skierować swój wzrok w kierunku spryskiwaczy ciśnieniowych: jeden o pojemności 2 l, a drugi pojemności 5 l. Jest to świetna alternatywa dla droższych możliwości nawadniających rośliny. Ponadto takie rozwiązanie nie potrzebuje prądu do działania! To szczególnie docenią Ci, którzy planują prowadzić swój ogródek na działce.

Promocja -50%

Co ciekawe, jeżeli jesteście zainteresowaniem kultowych chodaków, to są one dostępne w dwóch opcjach kolorystycznych: różowym i niebieskim za cenę 29,99 zł za sztukę. Dodatkowo warto wiedzieć, że aktualnie trwa promocja na produkty z kategorii mody damskiej, która wprowadza rabat 50% na drugi tańszy produkt. Trwa ona aż do 30 marca (czyli dnia, kiedy do sklepów stacjonarnych trafią akcesoria ogrodowe), dlatego tylko tego dnia istnieje możliwość zakupu dwóch par chodaków taniej niż innego dnia.