poniedziałek, 17 czerwca

Poszukujesz doskonałego ekspresu, który zaparzy espresso, dowolną kawę smakową, herbatę lub czekoladę na gorąco? Znaleźliśmy taki w atrakcyjnej cenie.

Ekspresy kapsułkowe to urządzenia, które zajmują niewiele miejsca. Świetnie więc się wpasują w nawet małe wnętrza, mogą też być gustowną ozdobą kącika kawowego w salonie. Dzięki kapsułkom Nespresso można rozkoszować się takim smakiem kawy, na jaki akurat mamy ochotę: klasyczne espresso albo kawa z dodatkiem aromatów smakowych takich jak wanilia lub karmel. Dzieci zachwycą się czekoladą na gorąco lub różnymi herbatami. Szukasz takiego urządzenia? Znaleźliśmy w sklepie Media Markt ekspres na kapsułki DeLonghi-Nespresso ENV90.Y Vertuo Pop, który jest teraz do kupienia w atrakcyjnej cenie. Możesz go teraz mieć aż o 160 zł taniej. Niestety, nie podano do kiedy trwa ta promocja.

Jeżeli poszukujesz więcej informacji o bogatym świecie ekspresów kapsułkowych zerknij do tego artykułu.

Ekspres na kapsułki DeLonghi Nespresso ENV90.Y Vertuo Pop

Kapsułkowy ekspres DeLonghi-Nespresso posiada wbudowany czytnik do rozpoznawania kodów kreskowych na kapsułkach (Inteligentna technologia kodów kreskowych). Dzięki temu wie na przykład, ile dodać wody, by zaparzony napar smakował doskonale. Zużyte kapsułki przesuwane są do pojemnika. Warto pamiętać, że wszystkie kapsułki Nespresso można zbierać i bezpłatnie oddawać do ponownego recyklingu. Urządzenie jest energooszczędne, szybko się rozgrzewa – już w 25 sekund jest gotowe do pracy oraz wyłącza się automatycznie już po 2 minutach od zaparzenia naparu.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Czas rozgrzewania: 25 s, Regulacja wysokości tacy, Wyjmowana taca ociekowa, pojemnik na zużyte kapsuły i zbiornik na wodę, Automatyczne wyłączanie, Programowanie czasu wyłączania
  • Stosowana kawa: kapsułki Nespresso
  • Pojemność zbiornika na wodę: 0,6 l
  • Wymiary: 25 x 13,6 x 42,6 cm
  • Waga: 3,5 kg
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 469,00 zł Cena: 309,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.