poniedziałek, 27 maja

Jesteś fanem kawy z przelewu? To doskonale się składa, bo właśnie znaleźliśmy taki ekspres w bardzo dobrej cenie.

Kawa z ekspresu przelewowego ma swój niepowtarzalny smak. Dzięki specjalnemu procesowi parzenia woda przelewana jest grawitacyjnie. Przepływając przez zmielone ziarna, zabiera ze sobą całe bogactwo, dzięki czemu otrzymujemy klarowny napój pozbawiony fusów o delikatnym aromacie. Wielką zaletą jest to, że równocześnie możemy ugościć wiele osób smaczną kawą. Doskonale więc sprawdzi się w miejscu pracy lub podczas spotkań ze znajomymi. Szukasz takiego sprzętu? Ekspres Beko CFM6350I wyszukaliśmy w sklepie Media Expert. Aktualnie można go kupić w promocyjnej cenie taniej aż o 50 zł. Nie wiemy jednak do kiedy będzie trwać ta akcja promocyjna, więc warto się już zastanowić nad jego kupnem.

Poszukujesz więcej informacji o ekspresach przelewowych? W tym artykule mamy dla Ciebie ciekawe informacje.

Ekspres Beko CFM6350I

Ekspres przelewowy Beko charakteryzuje prosty klasyczny wygląd. Urządzenie jest niewielkie, więc z łatwością znajdziesz miejsce dla niego w kuchni, a do tego wyposażony jest w spory dzbanek, o pojemności 1,25 l. Dzięki temu, wielu amatorów kawy będzie mogło równocześnie degustować napar. Ekspres posiada filtr wielokrotnego użytku, choć można także dodatkowo stosować filtr papierowy. Wbudowana płyta grzejna dba o to, by napój miał odpowiednią temperaturę przez długi czas.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtr, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wskaźnik poziomu wody, Funkcja zapobiegająca kapaniu, Podtrzymywanie temperatury, Automatyczne wyłączanie
  • Wymiary: 22 x 21 x 30 cm
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,25 l
  • Rodzaj naczynia: szklany dzbanek
  • Gwarancja: 24 miesiące, Door To Door

Cena: 179,99 zł Cena: 129,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.