poniedziałek, 20 maja

Szukasz oczyszczacza, który przyniesie powiew świeżego powietrza? Znaleźliśmy taki w dobrej cenie.

Najważniejszym zadaniem oczyszczacza jest odfiltrować z powietrza wszelkie zanieczyszczenia, a potem utrzymać ten stan. Dzięki pracy tego urządzenia mamy możliwość oddychać powietrzem pozbawionym niebezpiecznych dla zdrowia alergenów, patogenów, czy pyłów. Sprzęty te zyskują coraz bardziej na popularności. Jeżeli i Ty zastanawiasz się nad kupnem tego typu urządzenia, to świetnie się składa. Wyszukaliśmy w sklepie Media Expert oczyszczacz powietrza Philips AC0830/10, który można teraz kupić w atrakcyjnej cenie taniej o 50 zł.

Ciekawi Cię ten temat i chcesz się więcej dowiedzieć? Przeczytaj, co wiemy o eksploatacji tych urządzeń.

Oczyszczacz powietrza Philips AC0830/10

Oczyszczacz powietrza Philips wyposażony jest w filtr NanoProtect HEPA 3w1. Jest to filtr w kształcie walca, który z dużą skutecznością (jak podaje producent 99,5%), usuwa wszelkie zanieczyszczenia z powietrza. Tworzą go trzy warstwy – filtr wstępny, HEPA oraz węglowy. Tak więc będziemy oddychać czystym i wolnym od bakterii i zarazków, alergenów, niebezpiecznych pyłów, smogu oraz szkodliwych gazów. Urządzenie wyróżnia niezwykle cicha praca, tylko 19 dB – jest to hałas na poziomie delikatnego szmeru, czy szumu w lesie. To oznacza, że możesz bez obaw postawić go w swojej sypialni lub pokoju niemowlęcia.

Specyfikacja techniczna

  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 22 m2
  • Poziom hałasu: 19 dB
  • Funkcje: Filtracja powietrza, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza
  • Tryb pracy: Auto, Nocny, Turbo
  • Wymiary: 36,7 x 25 x 25 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 689,99 zł Cena: 639,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.