Nadchodzą ciepłe dni, a Ty już chętnie napiłbyś się cold americano albo cold caffelatte? Ten ekspres to jest to czego szukasz

Właśnie zakończyły się Twoje poszukiwania. Ten ekspres zaparzy gorącą kawę, kawę na zimno, herbatę albo kawę w dzbanku.

kawa, espresso

Ekspres ciśnieniowy od wielu już lat jest na stałym wyposażeniu naszych kuchni. Dzięki niemu możemy się napić doskonałego espresso lub napoju mlecznego. Cenimy sobie to, że nasza kawa zawsze smakuje doskonale. Co byś jednak powiedział, gdyby Twój ekspres parzył także napoje na zimno? Dobrze zabrzmiało? Do czwartku 30 marca 2023 r. trwa promocja w sklepie RTV Euro AGD, gdzie możesz kupić ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S w atrakcyjnej cenie. Obecnie jest on przeceniony aż o ponad 900 zł.

Jeżeli dysponujesz nieco mniejszym budżetem i poszukujesz ciekawych informacji o ekspresach automatycznych, zachęcamy do lektury tego artykułu.

Ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S 

Ciśnieniowy ekspres DeLonghi wyposażony jest w stalowy młynek z możliwością regulowania stopnia zmielenia ziaren. Można także użyć wcześniej zmielonej. Jednak najbardziej zaskakujące jest bogactwo napojów, jakie możemy przygotować z pomocą tego urządzenia. Oprócz espresso i wszelakich specjałów kawowych zaparzymy herbatę, napijemy się gorącego mleka albo możemy degustować zimne napoje. To idealna opcja na nadchodzące gorące dni. Kolejnym bonusem jest to, że możemy zaparzyć kawę w dzbanku, którą możemy degustować w gronie najbliższych osób na przykład siedząc na tarasie. Dzięki możliwości regulowania tacki ociekowej kawę możemy zaparzyć w wysokim kubku termicznym (16 cm), by móc zabrać ją ze sobą do pracy. Dodatkowo w ekspresie można zapisywać indywidualne preferencje smakowe dla czterech osób (4 profile użytkownika).

Ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S 

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Gorąca woda, Gorące mleko, Parzenie dwóch kaw jednocześnie, Funkcja Moja kawa, Dzbanek kawy, Funkcja oszczędzania energii, Możliwość przygotowywania gorących i zimnych napojów, Możliwość ustawienia 4 profili użytkownika, parzenie wstępne, podgrzewanie filiżanek, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Wymiary: 26 x 38,5 x 45 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu

Cena: 4719,00 zł Cena: 3797,00 zł Przejdź do sklepu