Zastanawiasz się, jak urozmaicić domowe posiłki? Zakup grilla elektrycznego to będzie świetny pomysł, nawet dla niejadka.

grill

Sezon grillowy jeszcze przed nami, ale kto powiedział, że nie możemy się cieszyć przysmakami z grilla już teraz? To również świetna alternatywa dla urozmaicenia codziennego jedzenia. Na grillu elektrycznym przygotujesz nie tylko kiełbaski, ale także zdrowe i pełnowartościowe posiłki na każdą porę dnia. Brzmi smakowicie? Znaleźliśmy grill elektryczny Götze & Jensen GL802X w sklepie Media Expert w atrakcyjnej cenie. Kupując go teraz, możesz go mieć 30 zł taniej. Niestety nie podano do kiedy trwa promocja, więc warto szybko skorzystać.

Grill elektryczny Götze & Jensen GL802X

Korzystać z grilla elektrycznego można zarówno wewnątrz mieszkania, na przykład w kuchni, jak i na zewnątrz, na tarasie. Grillować można ustawiając górną płytę w pozycji otwartej, półotwartej i zamkniętej. Zamknięta pozycja oznacza, że grill opieka równomiernie z dwóch stron. Można go także w pełni otworzyć – do 180°, zwiększając w ten sposób powierzchnię grilla. Istnieje możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu z powodzeniem przygotujesz kanapkę na ciepło, rybę, warzywa lub porcję mięsa. Warto także wiedzieć, że płyty pokryte nieprzywierająca powłoką można zdemontować i myć w zmywarce. Grill elektryczny wyposażony jest w wyjmowane pojemniki na tłuszcz, co ułatwi utrzymanie czystości wokół urządzenia.

Grill elektryczny Götze & Jensen GL802X

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: 2 oddzielnie regulowane elementy grzewcze, Dwie pozycje grillowania, Odprowadzanie tłuszczu, Lampka gotowości, Nienagrzewający się uchwyt, Otwierana pokrywa do 180° umożliwia grillowanie na podwójnej powierzchni, Regulacja położenia górnej płyty, Regulacja temperatury
  • Powierzchnia grillowania: 667 cm2
  • Waga: 5,2 kg
  • Wymiary: 37 x 40 x 21 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 479,99 zł Cena: 449,99 zł Przejdź do sklepu