Poszukujesz oczyszczacza powietrza, który nie dość, że skutecznie przefiltruje powietrze, to jeszcze je nawilży? Znaleźliśmy taki w dobrej cenie.

oczyszczacz

Oczyszczacz powietrza to wymóg dzisiejszych czasów. Chcemy żyć nie tylko wygodnie, ale przede wszystkim zdrowo. To, jakim powietrzem oddychamy, ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie oraz siły fizyczne. Głównym zadaniem Setti+ AP850W jest oczyszczenie powietrza ze wszelkich zanieczyszczeń. Dodatkowo model wyposażony jest w funkcję nawilżania powietrza z funkcją jonizacji. Jeżeli poszukujesz akurat tego typu urządzenie, to dobrze się składa. Sklep Media Expert ma w atrakcyjnej cenie oczyszczacz powietrza Setti+ AP850W, gdzie możesz go kupić taniej o 200 zł. Niestety, na stronie, nie podano do kiedy trwa promocja.

Zastanawiasz się, ile będzie Cię kosztować eksploatacja urządzenia? Zapoznaj się z tym artykułem.

Oczyszczacz powietrza Setti+ AP850W

Oczyszczacz przeznaczony jest do dużych pomieszczeń (58m2), więc doskonale sprawdzi się na przykład w salonie z aneksem kuchennym lub w biurze. Urządzenie oczyszcza powietrze, przepuszczając je kolejno przez filtr wstępny, HEPA, antywirusowy oraz węglowy. Te cztery wkłady pochłaniają zanieczyszczenia takie jak: alergeny, zarodniki pleśni i grzybów, lotne związki organiczne, pyły zawieszone, drobnoustroje, nieprzyjemne zapachy. Dodatkowo w urządzeniu zamontowano czujnik gazu, który wychwyci podwyższony poziom zanieczyszczeń, dostosowując pracę oczyszczacza do aktualnej sytuacji. Setti+ AP850W to także nawilżacz z funkcją jonizacji powietrza, co doskonale się sprawdzi w naszym mieszkaniu, jeśli dużo korzystamy z elektrourządzeń. Urządzeniem można sterować manualnie, dotykając przycisków, używając pilota lub przez aplikację w telefonie (Setti+).

Oczyszczacz powietrza Setti+ AP850W

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Filtracja powietrza, Nawilżanie, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Czujnik kurzu, Sterowanie smartfonem, Jonizator, Timer, Zabezpieczenie przed dziećmi
  • Maksymalna powierzchnia pomieszczenia: 58 m2
  • Poziom hałasu: 38 dB
  • Wymiary: 66,2 x 40,1 x 23,2 cm
  • Tryb pracy: Auto, Nocny
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1599,00 zł Cena: 1399,00 zł Przejdź do sklepu