Poszukujesz ekspresu, który z łatwością obsłużysz także z kanapy? Ten, który znaleźliśmy w dobrej cenie, nie tylko tym Cię zaskoczy.

Ekspres ciśnieniowy to urządzenie, które dzięki możliwości regulacji wielu ustawień zaparzy idealną małą czarną. Masz możliwość regulowania ilością użytej kawy i wody oraz temperaturą naparu, co przekłada się na to, że Twój napój będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Dodatkową zaletą ekspresu Jura jest to, że możesz nim sterować za pomocą aplikacji na telefon. Czy te informacje Cię zaciekawiły? Ekspres JURA ENA 8 Touch All Black PRSK znajduje się akurat teraz w atrakcyjnej cenie w sklepie Media Expert. Możesz go mieć aż o 400 zł taniej. Niestety nie wiemy do kiedy będzie trwała ta promocja, ponieważ nie podano czasy trwania akcji. Warto więc się pospieszyć.

Czy poszukujesz informacji dotyczących ekspresów automatycznych? Zerknij do tego poradnika.

Ekspres Jura Ena 8 Touch All Black PRSK

Automatyczny ekspres Jura wyposażony jest w stalowy młynek Aroma, który dzięki nowoczesnej konstrukcji mieli kawę jednakowo spójnie. Taki sposób zmielenia ziaren sprawia, że napar jest jeszcze bardziej intensywny i aromatyczny w smaku. Na dotykowym ekranie można wybrać ustawienia: regulację temperatury lub ilości użytej wody, dzięki czemu kawa będzie perfekcyjnie dostosowana do indywidualnych preferencji. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji J.O.E. pobieranej na telefon. Możesz sprawdzić tam poziom wody lub kiedy zbliża się czas czyszczenia.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Filtr, Wskaźnik poziomu wody, Sterowanie smartfonem, Parzenie 2 kaw jednocześnie, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja temperatury kawy, Dotykowy ekran, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Monitoring napełnienia tacy ociekowej
  • Pojemność zbiornika na kawę: 125 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: 44,5 x 27,1 x 32,3 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 4899,00 zł Cena: 4499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.