Poszukujesz ekspresu, który z łatwością obsłużysz także z kanapy? Ten, który znaleźliśmy w dobrej cenie, nie tylko tym Cię zaskoczy.

kawa, ekspres do kawy filiżanka espresso kawa mała czarna

Ekspres ciśnieniowy to urządzenie, które dzięki możliwości regulacji wielu ustawień zaparzy idealną małą czarną. Masz możliwość regulowania ilością użytej kawy i wody oraz temperaturą naparu, co przekłada się na to, że Twój napój będzie dokładnie taki, jakiego oczekujesz. Dodatkową zaletą ekspresu Jura jest to, że możesz nim sterować za pomocą aplikacji na telefon. Czy te informacje Cię zaciekawiły? Ekspres JURA ENA 8 Touch All Black PRSK znajduje się akurat teraz w atrakcyjnej cenie w sklepie Media Expert. Możesz go mieć aż o 400 zł taniej. Niestety nie wiemy do kiedy będzie trwała ta promocja, ponieważ nie podano czasy trwania akcji. Warto więc się pospieszyć.

Czy poszukujesz informacji dotyczących ekspresów automatycznych? Zerknij do tego poradnika.

Ekspres Jura Ena 8 Touch All Black PRSK

Automatyczny ekspres Jura wyposażony jest w stalowy młynek Aroma, który dzięki nowoczesnej konstrukcji mieli kawę jednakowo spójnie. Taki sposób zmielenia ziaren sprawia, że napar jest jeszcze bardziej intensywny i aromatyczny w smaku. Na dotykowym ekranie można wybrać ustawienia: regulację temperatury lub ilości użytej wody, dzięki czemu kawa będzie perfekcyjnie dostosowana do indywidualnych preferencji. Urządzeniem można sterować za pomocą aplikacji J.O.E. pobieranej na telefon. Możesz sprawdzić tam poziom wody lub kiedy zbliża się czas czyszczenia.

Ekspres JURA ENA 8 Touch All Black PRSK

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Wbudowany młynek, Filtr, Wskaźnik poziomu wody, Sterowanie smartfonem, Parzenie 2 kaw jednocześnie, Regulacja stopnia zmielenia kawy, Regulacja temperatury kawy, Dotykowy ekran, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Monitoring napełnienia tacy ociekowej
  • Pojemność zbiornika na kawę: 125 g
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,1 l
  • Wymiary: 44,5 x 27,1 x 32,3 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 4899,00 zł Cena: 4499,00 zł Przejdź do sklepu