Poszukujesz odkurzacza warsztatowego, który usprawni Twoją pracę? Wyszukaliśmy takie urządzenie w świetnej cenie.

Biedronka home do domu warsztat narzędzia

Elektronarzędzia i narzędzia marki Niteo dostępne są tylko w sklepach Biedronka. Są to sprzęty, które doskonale sprawdzą się nie tylko podczas majsterkowania w domowym zaciszu, ale także do prac w warsztacie. Dodatkowo cechuje je dobry stosunek parametrów technicznych do ceny. Wśród dostępnego asortymentu znajdziemy nie tylko narzędzia ręczne, ale także elektronarzędzia.

Jednym z oferowanych elektronarzędzi jest odkurzacz warsztatowy Niteo, który aktualnie znajduje się w promocji i możemy go kupić w sklepach Biedronka Home aż o 50 zł taniej w porównaniu do ceny regularnej. Akcja promocyjna trwa od 26 marca do soboty 1 kwietnia 2023 r.

Odkurzacz warsztatowy Niteo o mocy 1300 W

Odkurzacz warsztatowy Niteo doskonale sprawdzi się do czyszczenia suchych i mokrych powierzchni. Posiada duży pojemnik na wodę – 20 l. Wbudowany zawór pływakowy automatycznie przerywa dalszą pracę, w momencie, gdy zbiornik się zapełni. Ciekawym dodatkiem jest to, że odkurzacz jest wyposażony w dodatkowe gniazdo zamontowane w górnej części obudowy (obsługuje urządzenia do mocy 2000 W). Dzięki temu urządzenie może pełnić funkcję jako przedłużacz. W zestawie znajduje się dwufunkcyjna szczotka podłogowa i szczotka szczelinowa.

Odkurzacz warsztatowy Niteo o mocy 1300 W

Specyfikacja techniczna

  • Moc: 1300 W
  • pojemność zbiornika: 20 l
  • Gwarancja: 2 lata

Cena: 199,00 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu