Poszukujesz urządzenia, które umożliwi Ci obróbkę drewna, płyt G-K lub w materiale z tworzywa sztucznego? Znaleźliśmy frezarkę w atrakcyjnej cenie.

lidl - promocje

Narzędzia marki Parkside dostępne są tylko w Lidlu i cechuje je bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Sprzęt ręczny, elektronarzędzia oraz akcesoria to bogato rozbudowana gama wszelakich przyborów i urządzeń, które ułatwią pracę w domowym warsztacie. Frezarka górnowrzecionowa marki Parkside doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i u domowego majsterkowicza. Dzięki niej precyzyjnie wytniesz pożądany otwór, wyfrezujesz rowek lub zaokrąglisz krawędzie. Urządzenie to da Ci satysfakcję z wykonanej samodzielnie pracy, a obrobiony element może stać się ozdobą domu. Poszukujesz właśnie takiego narzędzia? Aktualnie frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside wraz z zestawem frezów do frezarki jest w promocji. Możesz ją kupić w sklepie online Lidl z 10% rabatem, taniej o ponad 30 zł.

Poszukujesz innych elektrourządzeń marki Parkside? Bądź zawsze na bieżąco poinformowany.

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside i Zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej PFB 12 A1

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 o mocy 1200 W służy do obrabiania drewna, materiałów drewnopodobnych (płyty MDF, sklejki) oraz metali kolorowych. Wyposażona jest w ogranicznik głębokości, którym możemy regulować głębokość frezu z sześciostopniową blokadą głowicy rewolwerowej. Końcówka cyrklowa umożliwia precyzyjne wycinanie okrągłych elementów. Blokada wrzeciona ułatwia szybką wymianę narzędzi. Korzystając z frezarki górnowrzecionowej, możesz wykonywać różnego rodzaju żłobienia, rowkowania, fazowania.

W zestawie znajdziesz: zestaw frezów do drewna, 2 tuleje zaciskowe, ogranicznik równoległy z precyzyjną regulacją, tuleja kopiująca, końcówka cyrklowa, adapter do zewnętrznego odsysania pyłu z reduktorem, klucz płaskooczkowy, klucz sześciokątny.

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside i Zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej PFB 12 A1

Do zestawu dołączono zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej, o wymiarach 17,5 x 12 x 5,5 cm i przeznaczone są do frezowania w stali, miedzi oraz tworzywie sztucznym.

Specyfikacja techniczna frezarki górnowrzecionowej

  • prędkość obrotowa biegu jałowego: 11 000-30 000 min-¹
  • skok kosza frezującego: 55 mm
  • uchwyt narzędziowy: 6 i 8 mm
  • wymiary: ok. 25,6 x 12,5 x 25,5 cm
  • materiał: aluminium, PA6+GF30
  • waga: ok. 2675 g

Cena: 288,90 zł Cena: 257,90 zł Przejdź do sklepu