Poszukujesz urządzenia, które umożliwi Ci obróbkę drewna, płyt G-K lub w materiale z tworzywa sztucznego? Znaleźliśmy frezarkę w atrakcyjnej cenie.

Narzędzia marki Parkside dostępne są tylko w Lidlu i cechuje je bardzo dobry stosunek parametrów do ceny. Sprzęt ręczny, elektronarzędzia oraz akcesoria to bogato rozbudowana gama wszelakich przyborów i urządzeń, które ułatwią pracę w domowym warsztacie. Frezarka górnowrzecionowa marki Parkside doskonale sprawdzi się zarówno w rękach profesjonalisty, jak i u domowego majsterkowicza. Dzięki niej precyzyjnie wytniesz pożądany otwór, wyfrezujesz rowek lub zaokrąglisz krawędzie. Urządzenie to da Ci satysfakcję z wykonanej samodzielnie pracy, a obrobiony element może stać się ozdobą domu. Poszukujesz właśnie takiego narzędzia? Aktualnie frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside wraz z zestawem frezów do frezarki jest w promocji. Możesz ją kupić w sklepie online Lidl z 10% rabatem, taniej o ponad 30 zł.

Poszukujesz innych elektrourządzeń marki Parkside? Bądź zawsze na bieżąco poinformowany.

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 marki Parkside i Zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej PFB 12 A1

Frezarka górnowrzecionowa POF 1200 D3 o mocy 1200 W służy do obrabiania drewna, materiałów drewnopodobnych (płyty MDF, sklejki) oraz metali kolorowych. Wyposażona jest w ogranicznik głębokości, którym możemy regulować głębokość frezu z sześciostopniową blokadą głowicy rewolwerowej. Końcówka cyrklowa umożliwia precyzyjne wycinanie okrągłych elementów. Blokada wrzeciona ułatwia szybką wymianę narzędzi. Korzystając z frezarki górnowrzecionowej, możesz wykonywać różnego rodzaju żłobienia, rowkowania, fazowania.

W zestawie znajdziesz: zestaw frezów do drewna, 2 tuleje zaciskowe, ogranicznik równoległy z precyzyjną regulacją, tuleja kopiująca, końcówka cyrklowa, adapter do zewnętrznego odsysania pyłu z reduktorem, klucz płaskooczkowy, klucz sześciokątny.

Do zestawu dołączono zestaw frezów do frezarki górnowrzecionowej, o wymiarach 17,5 x 12 x 5,5 cm i przeznaczone są do frezowania w stali, miedzi oraz tworzywie sztucznym.

Specyfikacja techniczna frezarki górnowrzecionowej

  • prędkość obrotowa biegu jałowego: 11 000-30 000 min-¹
  • skok kosza frezującego: 55 mm
  • uchwyt narzędziowy: 6 i 8 mm
  • wymiary: ok. 25,6 x 12,5 x 25,5 cm
  • materiał: aluminium, PA6+GF30
  • waga: ok. 2675 g

Cena: 288,90 zł Cena: 257,90 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.