niedziela, 23 czerwca

Ten ekspres będzie ozdobą Twojej kuchni, a Ty możesz wybierać dowolną kawę spośród wielu dostępnych smaków. Dodatkowo ma świetną cenę.

Świat kapsułek do ekspresów jest ogromny. Możesz wyszukiwać ulubiony smak i aromat (wanilia, karmel), wybrać napój mleczny, czekoladę na gorąco albo po prostu herbatę. Wybór jest duży. Kapsułki możemy przechowywać w różnego rodzaju ozdobnych koszykach, dzięki czemu stają się piękną ozdobą naszego kącika kawowego. Dodatkowo ekspresy kapsułkowe to urządzenia, które sprawnie i szybko przygotowują wybrany napój. Poszukujesz takiego właśnie urządzenia? To dodam jeszcze, że ekspres DeLonghi Nespresso Lattissima One EN510.W wyposażony jest w dyszę spieniającą mleko. Aktualnie model ten można kupić w promocyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD. Wystarczy podać kod 100RAB0323 i urządzenie może być Twoje taniej o 100 zł. Promocja obowiązuje do 12 kwietnia 2023 r.

Zastanawiasz się jaki model ekspresu wybrać? Zerknij do tego poradnika.

Ekspres DeLonghi Nespresso Lattissima One EN510.W

Kapsułkowy ekspres DeLonghi zaparzy doskonałą kawę. Możesz wybierać wśród bogatej oferty kapsułek. W Twojej filiżance pojawi się zarówno klasyczne espresso, jak i kawa mleczna, herbata, a nawet czekolada na gorąco. To, co wyróżnia ten model, to na pewno spieniacz do mleka, który nie jest standardowym wyposażeniem tego typu urządzeń. Wystarczy, że do pojemnika na mleko wlejesz odpowiednią porcję mleka, by za chwilę móc smakować ulubione latte lub cappuccino. Wbudowany czujnik Single Serve sprawdza ilość mleka w pojemniku, dzięki czemu wykorzysta je w całości, a Ty nie będziesz musiał wylewać resztki do zlewu. Ekspres ma piękny design, dzięki czemu będzie wspaniałą ozdobą Twojej kuchni lub kącika kawowego.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wyjmowany pojemnik na mleko, Wyjmowany pojemnik na wodę, Gorąca woda, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Automatyczne usuwanie zużytych kapsułek, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Pojemnik na zużyte kapsułki, Szybkie nagrzewanie, Automatyczne wyłączenie, Funkcja oszczędzania energii, Funkcja spieniania mleka
  • Rodzaj kawy: kapsułki Nespresso
  • Wymiary: 19,5 x 35,5 x 38,5 mm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1099,00 zł Cena: 999,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.