Poszukujesz oczyszczacza powietrza, który będzie tak cicho pracował, że niemal zapomnisz o tym, że go masz? Wyszukaliśmy taki model w świetnej cenie.

oczyszczacz, nawilżacz
fot. Bożena Wieczorkowska

Oczyszczacz to taki rodzaj sprzętu, którego potrzebujemy przez cały rok. Chroni nas przed pojawiającymi się sezonowo pyłkami i alergenami, usuwa kurz i roztocza kurzu domowego, ale przede wszystkim eliminuje niebezpieczne dla naszego zdrowia pyły, dymy i smog. Dzięki pracy tego urządzenia mamy szansę oddychać zdrowym i bezpiecznym powietrzem. Szukasz takiego sprzętu? Wyszukaliśmy w sklepie RTV Euro AGD oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM/EU. Promocja obowiązuje do 8 kwietnia 2023 r. Aby uzyskać cenę rabatową, wystarczy podać kod RMR04040804C. Możesz zaoszczędzić aż 150 zł.

Myślisz, że nie potrzebujesz oczyszczacza powietrza? Przeczytaj, co na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM/EU

Oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM/EU wyposażony jest w filtry wstępny, węglowy i HEPA. Ich zadaniem jest usunięcie zanieczyszczeń z powietrza – jak podaje producent w 99,97%. Dodatkowym wzmocnieniem są czujniki gazu i pyłu, które po wykryciu większego stężenia w powietrzu przyspieszają pracę oczyszczacza. Także na kolorowym wyświetlaczu możemy obserwować, jaka jest jakość powietrza w pomieszczeniu. Urządzenie barwą od błękitnego, przez zielony, żółty aż do czerwonego informuje nas o tym, jakim powietrzem oddychamy. Oczyszczacz bardzo cicho pracuje, dzięki czemu doskonale się sprawdzi nawet w sypialni.

Oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM/EU

Specyfikacja techniczna

  • Funkcja: Regulacja stopnia oczyszczania, Wskaźnik zanieczyszczenia powietrza, Wskaźnik wymiany filtra, Timer, Automatyczna regulacja prędkości, Automatyczny tryb pracy, Blokada rodzicielska, Czujnik gazu i kurzu, Dotykowy panel
  • Maksymalny poziom hałasu: 48 dB
  • Minimalny poziom hałasu: 20 dB
  • Maksymalna wielkość pomieszczenia: 40 m2
  • Tryby pracy: automatyczny, nocny, turbo
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 999,00 zł Cena: 849,00 zł Przejdź do sklepu