Poszukujesz ekspresu kapsułkowego, ale chciałbyś, aby był wyposażony w klasyczny spieniacz do mleka? Sprawdź, co wyszukaliśmy

Ten ekspres będzie ozdobą Twojej kuchni, a Ty możesz wybierać dowolną kawę spośród wielu dostępnych smaków. Dodatkowo ma świetną cenę.

kawa mleczna latte szklanka z kawą

Świat kapsułek do ekspresów jest ogromny. Możesz wyszukiwać ulubiony smak i aromat (wanilia, karmel), wybrać napój mleczny, czekoladę na gorąco albo po prostu herbatę. Wybór jest duży. Kapsułki możemy przechowywać w różnego rodzaju ozdobnych koszykach, dzięki czemu stają się piękną ozdobą naszego kącika kawowego. Dodatkowo ekspresy kapsułkowe to urządzenia, które sprawnie i szybko przygotowują wybrany napój. Poszukujesz takiego właśnie urządzenia? To dodam jeszcze, że ekspres DeLonghi Nespresso Lattissima One EN510.W wyposażony jest w dyszę spieniającą mleko. Aktualnie model ten można kupić w promocyjnej cenie w sklepie RTV Euro AGD. Wystarczy podać kod 100RAB0323 i urządzenie może być Twoje taniej o 100 zł. Promocja obowiązuje do 12 kwietnia 2023 r.

Zastanawiasz się jaki model ekspresu wybrać? Zerknij do tego poradnika.

Ekspres DeLonghi Nespresso Lattissima One EN510.W

Kapsułkowy ekspres DeLonghi zaparzy doskonałą kawę. Możesz wybierać wśród bogatej oferty kapsułek. W Twojej filiżance pojawi się zarówno klasyczne espresso, jak i kawa mleczna, herbata, a nawet czekolada na gorąco. To, co wyróżnia ten model, to na pewno spieniacz do mleka, który nie jest standardowym wyposażeniem tego typu urządzeń. Wystarczy, że do pojemnika na mleko wlejesz odpowiednią porcję mleka, by za chwilę móc smakować ulubione latte lub cappuccino. Wbudowany czujnik Single Serve sprawdza ilość mleka w pojemniku, dzięki czemu wykorzysta je w całości, a Ty nie będziesz musiał wylewać resztki do zlewu. Ekspres ma piękny design, dzięki czemu będzie wspaniałą ozdobą Twojej kuchni lub kącika kawowego.

Ekspres DeLonghi Nespresso Lattissima One EN510.W

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wyjmowany pojemnik na mleko, Wyjmowany pojemnik na wodę, Gorąca woda, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Automatyczne usuwanie zużytych kapsułek, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Pojemnik na zużyte kapsułki, Szybkie nagrzewanie, Automatyczne wyłączenie, Funkcja oszczędzania energii, Funkcja spieniania mleka
  • Rodzaj kawy: kapsułki Nespresso
  • Wymiary: 19,5 x 35,5 x 38,5 mm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 1099,00 zł Cena: 999,00 zł Przejdź do sklepu