Właśnie kupiłeś mieszkanie i zastanawiasz się, jak urządzić nowoczesną kuchnię nie wydając zbyt wiele gotówki? Sprawdź tę promocję.

Firma Samsung jest popularna na całym świecie. Także nam, Polakom, dobrze znane są urządzenia tej marki. Często w naszych domach pojawiają się sprzęty AGD wolnostojące lub do zabudowy. Samsung jest także producentem szeroko pojętej elektroniki oraz telefonów komórkowych. Dlaczego o tym mówimy? Ponieważ na stronie Samsung Electronics Polska sp. z o.o. wyszukaliśmy promocję, o której warto się więcej dowiedzieć.

Kto organizuje akcję promocyjną i na jakich warunkach?

Samsung Electronics Polska sp. z o.o. zorganizował promocję, która trwa od 7 marca 2023 r. do 30 kwietnia 2023 r. Warunkiem jest zakup piekarnika – model można wybrać spośród wymienionych poniżej:

 • Piekarniki Parowe
 • Piekarniki Dual Cook Flex
 • Piekarniki Dual Cook
 • Piekarniki kompaktowe

Decydując się na zakup piekarnika marki Samsung oraz dodatkowo 1, 2, 3 lub więcej urządzeń AGD marki Samsung można liczyć na zwrot kwoty od 200 zł do maksymalnie 3000 zł. Szczegóły promocji oraz lista biorących w promocji sprzętów jest dostępna w regulaminie.

Zastanawiasz się jaki piekarnik będzie dla Ciebie najlepszy? Przeczytaj, co na ten temat pisaliśmy w tym artykule.

Aby uzyskać zwrot gotówki, dokonaj zakupu

 • Zwrot 200 zł – kup piekarnik o minimalnej wartości 1500 zł
 • Zwrot 450 zł – kup piekarnik oraz dodatkowo jedno urządzenie AGD o minimalnej wartości 4000 zł
 • Zwrot 800 zł – kup piekarnik oraz dwa urządzenia AGD o minimalnej wartości 7000 zł
 • Zwrot 1300 zł – kup piekarnik oraz trzy urządzenia AGD o minimalnej wartości 12 000 zł
 • Zwrot 2000 zł – kup piekarnik oraz co najmniej trzy urządzenia AGD o minimalnej wartości 16 000 zł
 • Zwrot 3000 zł – kup piekarnik oraz co najmniej trzy urządzenia AGD o minimalnej wartości 24 000 zł

Co trzeba zrobić, aby otrzymać rabat?

 1. Należy kupić piekarnik marki Samsung o wartości co najmniej 1500 zł w terminie do 30 kwietnia 2023 r.
 2. Na stronie samsung.pl lub na stronie sprzedawcy, gdzie kupiliśmy sprzęt albo w porównywarce cenowej należy zamieścić swoją opinię (co najmniej 400 znaków) o kupionym urządzeniu i oznaczyć ją hasztagiem #PromocjaSamsungCashbackZabudowa. Można także dodać zdjęcie zakupionego towaru
 3. Należy zarejestrować kupiony sprzęt. W tym celu potrzebny będzie skan lub zdjęcie dowodu zakupu (paragonu lub faktury), model i nr seryjny (kod kreskowy), zdjęcie tabliczki znamionowej, zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii (z punktu 2)
 4. Konieczne jest założenie konta Samsung Account, gdzie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Druk ten trzeba wypełnić do trzech tygodni, licząc od daty zakupienia urządzenia AGD
 5. Twoje zgłoszenie zostanie sprawdzone, po czym – jeśli wszystkie kroki zostały poprawnie wykonane i uzyskasz akceptację – otrzymasz zwrot gotówki na swoje konto najpóźniej do 23.07.2023 r.

Jakie urządzenie AGD marki Samsung można dokupić do piekarnika

 • Kuchenki mikrofalowe – do zabudowy
 • Płyty grzewcze – płyty indukcyjne
 • Zmywarki – wolnostojące i do zabudowy
 • Okapy – skośny, kominowy, podszafkowy
 • Lodówki – do zabudowy i wolnostojące

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.