Ten ekspres kolbowy zmieści się w Twojej niewielkiej kuchni, a do tego zaparzy doskonałą małą czarną. Wyszukaliśmy taki w dobrej cenie.

kawa, ekspres do kawy parzenie kolba filiżanka espresso

Lubisz się delektować rano smakiem mocnego i stawiającego na nogi espresso, po południu zaś wolisz delikatniejszy napój z mlekiem? Ekspres kolbowy umożliwi Ci zaparzenie Takiego naparu, na jaki akurat masz ochotę. Dzięki odpowiedniemu procesowi parzenia urządzenie wydobywa z kawy cały smak i aromat, a na powierzchni ekstraktu spływającego do filiżanki pojawia się gęsta crema. Brzmi tak, że masz ochotę napić się tej kawy? Wyszukaliśmy w sklepie RTV Euro AGD kolbowy ekspres Raven EER004. Do 12 kwietnia 2023 r. kupisz ten model taniej o 120 zł. To naprawdę dobra oferta.

Poszukujesz ekspresu do kawy w cenie do 1500 zł? Zobacz co pisaliśmy w tym artykule.

Ekspres Raven EER004

Kolbowy ekspres Raven, dzięki temu, że posiada niewielkie gabaryty, zmieści się nawet w niewielkiej kuchni, Ty zaś masz możliwość delektowania się pyszną kawą o każdej porze dnia. Choć jest tak mały, posiada podgrzewacz do filiżanek, więc Twoje espresso nie wystygnie zbyt szybko. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcję regulowania temperatury kawy, więc Twój napar będzie idealnie smakował. Jednocześnie możesz przygotować jedną lub dwie małe czarne. Jeśli lubisz cappuccino, to też nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy użyć dyszy spieniającej mleko.

Ekspres Raven EER004

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wyjmowany pojemnik na wodę, Wskaźnik poziomu wody, Parzenie dwóch kaw jednocześnie, Regulacja temperatury kawy, Funkcja odkamieniania, Sygnalizowanie konieczności odkamienienia, Funkcja spieniania mleka, Podgrzewanie filiżanek
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
  • Wymiary: 14 x 30 cm x 31 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu