Ten ekspres kolbowy zmieści się w Twojej niewielkiej kuchni, a do tego zaparzy doskonałą małą czarną. Wyszukaliśmy taki w dobrej cenie.

Lubisz się delektować rano smakiem mocnego i stawiającego na nogi espresso, po południu zaś wolisz delikatniejszy napój z mlekiem? Ekspres kolbowy umożliwi Ci zaparzenie Takiego naparu, na jaki akurat masz ochotę. Dzięki odpowiedniemu procesowi parzenia urządzenie wydobywa z kawy cały smak i aromat, a na powierzchni ekstraktu spływającego do filiżanki pojawia się gęsta crema. Brzmi tak, że masz ochotę napić się tej kawy? Wyszukaliśmy w sklepie RTV Euro AGD kolbowy ekspres Raven EER004. Do 12 kwietnia 2023 r. kupisz ten model taniej o 120 zł. To naprawdę dobra oferta.

Poszukujesz ekspresu do kawy w cenie do 1500 zł? Zobacz co pisaliśmy w tym artykule.

Ekspres Raven EER004

Kolbowy ekspres Raven, dzięki temu, że posiada niewielkie gabaryty, zmieści się nawet w niewielkiej kuchni, Ty zaś masz możliwość delektowania się pyszną kawą o każdej porze dnia. Choć jest tak mały, posiada podgrzewacz do filiżanek, więc Twoje espresso nie wystygnie zbyt szybko. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w funkcję regulowania temperatury kawy, więc Twój napar będzie idealnie smakował. Jednocześnie możesz przygotować jedną lub dwie małe czarne. Jeśli lubisz cappuccino, to też nic nie stoi na przeszkodzie – wystarczy użyć dyszy spieniającej mleko.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Wyjmowany pojemnik na wodę, Wskaźnik poziomu wody, Parzenie dwóch kaw jednocześnie, Regulacja temperatury kawy, Funkcja odkamieniania, Sygnalizowanie konieczności odkamienienia, Funkcja spieniania mleka, Podgrzewanie filiżanek
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1 l
  • Wymiary: 14 x 30 cm x 31 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.