poniedziałek, 24 czerwca

Zbliżają się święta, a Ty już zastanawiasz się, jak obsłużysz wszystkich zaproszonych gości? Automatyczny ekspres pozwoli Ci zapomnieć o tym temacie.

Automatyczny ekspres to takie sprytne urządzenie, które parzy kawę pod idealnie dobranym ciśnieniem. Dzięki temu, Twoje espresso będzie miało cudowną orzechową cremę, a Ty możesz z przyjemnością usiąść i delektować się tym naparem. Oczywiście specjały mleczne także nie są mu obce, a Twoi bliscy mogą smakować na przykład cappuccino, latte, a nawet samo gorące mleko. Szukasz takiego ekspresu, który wyręczy Cię w codziennych obowiązkach? Aktualnie ekspres Siemens EQ700 TQ703R07 jest dokupienia w sklepach Media Expert aż o 400 zł taniej. Aby skorzystać z rabatu wystarczy tylko podać kod SWIETA-31030804. Promocja obowiązuje do soboty 8 kwietnia.

Zastanawiasz się jaki model ekspresu wybrać? Sprawdź do napisaliśmy w tym artykule.

Ekspres Siemens EQ700 TQ703R07

Automatyczny ekspres Siemens wyposażony jest w ceramiczny młynek do kawy. Posiada czytelny i łatwy w obsłudze panel dotykowy iSelect Display, na którym można wybrać ilość użytej wody, mleka, intensywność lub moc naparu. Dzięki funkcji Ulubione można te ustawienia zapisać w pamięci urządzenia. Daje to możliwość szybkiego wyboru ulubionej kawy w późniejszym czasie. Ekspresem można sterować także za pomocą aplikacji Home Connect – podczas, gdy Ty siedzisz wygodnie na kanapie, możesz niejako „złożyć zamówienie” przez aplikację i podejść, gdy Twoja kawa będzie gotowa. Istnieje możliwość wyboru jednoczesnego parzenia dwóch kaw, takich jakich sobie życzysz, na przykład espresso lub cappuccino.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Spienianie mleka, Regulacja mocy kawy, Regulacja ilości zaparzanej kawy, Gorąca woda, Gorące mleko, Wbudowany młynek, Wskaźnik poziomu wody, Sterowanie smartfonem, Pojemnik na mleko, Parzenie 2 kaw mlecznych jednocześnie, One Touch Cappuccino, Dotykowy ekran, Automatyczny program czyszczenia i odkamieniania, Program czyszczenia systemu mlecznego
  • Pojemność zbiornika na kawę: 350 g
  • Pojemność zbiornika na wodę 2,4 l
  • Wymiary: 46,7 x 35,2 x 38 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 5299,00 zł Cena: 4899,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.