MeU to platforma oparta na wyświetlaczach LED, przeznaczonych do wyświetlania komunikatów i symboli na odzieży.

MeU

Zestaw składa się z programowalnego panelu świetlnego, który umieszczony pod ubraniem, jest w stanie wygenerować obrazy przebijające się przez warstwę materiału. Dzięki temu wszelkie treści wyświetlone na MeU są doskonale widoczne również na powierzchni odzieży. Rozwiązanie ma być komfortowe dla użytkowników dzięki specjalnemu systemowi opasek do mocowania paneli.

MeU

Ponadto panele można konfigurować za pośrednictwem smartfona, komunikującego się z MeU poprzez Bluetooth. Dedykowana aplikacja umożliwia wpisanie dowolnego tekstu, lub skorzystanie z bogatej bazy predefiniowanych symboli. Funkcjonalność obejmuje również wyświetlanie sygnałów ostrzegawczych, najnowszych postów z Twittera czy wzorów dopasowanych do odtwarzanej muzyki.

MeU

MeU (2)

Autorzy projektu zauważają że ich urządzenie doskonale sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Świetlne panele przydadzą się biegaczom czy rowerzystom przemieszczającym się nocą, jak również osobom które chcą w sposób bardziej ekspresyjny wyrazić swoje myśli. MeU jest również doskonałym nośnikiem reklamy, który można wykorzystywać w odzieży, ale również torbach płóciennych. Rozbudowane i opracowywane na indywidualne zamówienie zestawy, mogłyby stać się podstawowym wyposażeniem stylistów świata mody.

MeU

MeU (3)

Aby otrzymać MeU w przypadku powodzenia kampanii na portalu Indiegogo, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 250 dolarów. Osoby które prócz samego panelu chciałby otrzymać również koszulkę z dostosowanymi zaczepami, muszą na ten cel przeznaczyć 295 dolarów.

MeU (1)

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *