MeU to platforma oparta na wyświetlaczach LED, przeznaczonych do wyświetlania komunikatów i symboli na odzieży.

Zestaw składa się z programowalnego panelu świetlnego, który umieszczony pod ubraniem, jest w stanie wygenerować obrazy przebijające się przez warstwę materiału. Dzięki temu wszelkie treści wyświetlone na MeU są doskonale widoczne również na powierzchni odzieży. Rozwiązanie ma być komfortowe dla użytkowników dzięki specjalnemu systemowi opasek do mocowania paneli.

Ponadto panele można konfigurować za pośrednictwem smartfona, komunikującego się z MeU poprzez Bluetooth. Dedykowana aplikacja umożliwia wpisanie dowolnego tekstu, lub skorzystanie z bogatej bazy predefiniowanych symboli. Funkcjonalność obejmuje również wyświetlanie sygnałów ostrzegawczych, najnowszych postów z Twittera czy wzorów dopasowanych do odtwarzanej muzyki.

Autorzy projektu zauważają że ich urządzenie doskonale sprawdzi się na wielu płaszczyznach. Świetlne panele przydadzą się biegaczom czy rowerzystom przemieszczającym się nocą, jak również osobom które chcą w sposób bardziej ekspresyjny wyrazić swoje myśli. MeU jest również doskonałym nośnikiem reklamy, który można wykorzystywać w odzieży, ale również torbach płóciennych. Rozbudowane i opracowywane na indywidualne zamówienie zestawy, mogłyby stać się podstawowym wyposażeniem stylistów świata mody.

Aby otrzymać MeU w przypadku powodzenia kampanii na portalu Indiegogo, należy wesprzeć projekt kwotą co najmniej 250 dolarów. Osoby które prócz samego panelu chciałby otrzymać również koszulkę z dostosowanymi zaczepami, muszą na ten cel przeznaczyć 295 dolarów.

 

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.