Urban Cultivator Residential to ogród zamknięty w designerskiej, przeszklonej skrzynce, która przez 365 dni w roku (pod warunkiem, że nie jest to rok przestępny) dostarcza roślinom idealne warunki do wzrostu. Gadżet pozwala na hodowanie zarówno ziół jak i warzyw. Producenci zapewniają, że rośliny dorastające w takich warunkach, konsumowane niedługo po zerwaniu, będą miały do dwóch razy więcej składników odżywczych. Dodatkowo ogrodnik domator może być pewny tego, iż jego produkty pozbawione są niezdrowych chemikaliów czy pestycydów.

Urban Cultivator Residential

Sama obsługa urządzenia nie wydaje się być czymś skomplikowanym. Wystarczy wsypać ziarna do przegrody, ustawić odpowiedni program (indywidualny dla danej rośliny), a komputer zadba o to aby zapewnić idealne warunki pod kątem światła, nawodnienia, wilgotności i cyrkulacji powietrza.

Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym przez producentów, było zaprojektowanie Urban Cultivator Residential w taki sposób aby wielkością przypominał zmywarkę. Daje to możliwość zamontowania urządzenia w sposób zabudowany, dzięki czemu prezentuje się naprawdę atrakcyjnie. Pomysłodawcy poszli o krok dalej, dając użytkownikowi możliwość wyboru jednego z 5 kolorów blatu i 1 z 4 kolorów szybki, która znajduje się na drzwiach.

Urban Cultivator Residential

Urban Cultivator Residential z pewnością przypadnie do gustu osobom, które od zawsze marzyły o tym aby mieć swoją działkę, ale przerastało to ich finansowe możliwości. Jednakże jego korzyści dostrzegą także kucharze pragnący korzystać zawsze ze świeżych i idealnie smakujących roślin. Swoje powody dla kupna domowej szklarni znajdą również osoby dbające o zdrowie. Cena urządzenia wynosi 2 200$, w przeliczeniu na rodzimą walutę daje to kwotę rzędu ok. 7400 zł.

Urban Cultivator Residential

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *