Gadżety związane z piciem alkoholu mają swoją rzesze fanów. Popularność opisywanych na Think-About konceptów, takich jak urządzenie czyszczące piłeczki do Beer Ponga, lodowe kubki do piwa, czy portal tylko i wyłącznie dla osób nietrzeźwych, przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Okazuje się jednak, że ostateczną granicą wszelkich pomysłów jest wyobraźnia, zresztą może się wydawać, iż podrasowana substancjami powszechnie uważanymi za niezdrowe.

W głowach młodych Kanadyjczyków z Vancouver powstał pomysł gadżetu, który pozwoli na jednoczesne wypicie alkoholu i spalenie mniej lub bardziej legalnych ziół, bądź tytoniu. Knockout daje możliwość wypicia piwa w ciągu kilku sekund. Wszystko dzięki podciśnieniu, które powstaje wewnątrz butelki. Dodatkowo, wystająca z drugiej strony rurka pozwala na napełnienie jej ziołem, a co za tym idzie, jednoczesne wypicie butelki piwa i wypalenie zawartości rurki w ciągu kilku sekund. Producenci zapewniają kompletny nokaut.
Knockout
Knockout jest niewielki, bez problemu mieści się w kieszeni. Został wykonany ze stali nierdzewnej i sylikonu, dzięki czemu idealnie nadaje się do mycia w zmywarce. Nakładka pasuje praktycznie na każdą butelkę, jest hermetycznie zamknięta, daje to pewność, iż trunek się nie wyleje. Cena gadżetu została ustalona na poziomie 30$.

Knockout

 

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *