Lidl z hitem weekendu – tak taniej wyciskarki wolnoobrotowej jeszcze tam nie było!

Zaczyna się sezon jesienny, a więc pora deszczu, chłodnych dni i przelotnych przeziębień. Dlatego bardzo ważne by dostarczać naszemu organizmowi potrzebnych mu witamin i składników odżywczych, który wspomogą naszą odporność. Doskonałym źródłem dla naszych potrzeb są soki ze świeżo wyciśniętych owoców i warzyw, które w łatwy i szybki sposób można przygotować z wyciskarką wolnoobrotową. Tak się składa, że od dziś przez kolejne 3 dni w Lidlu będzie promocja na wolnoobrotową wyciskarkę marki Silvercrest.

Jeżeli chcemy przygotować sok bez żadnych narzędzi, to musimy poświęcić dużo czasu oraz spodziewać się, że cala kuchnia będzie polem bitwy. Ja osobiście nie mam za dużo siły, więc wyciśnięcie czegoś większego niż cytryny jest wyzwaniem, a teraz przecież jest sezon na jabłka czy gruszki!

Jakiś czas temu zastanawiałam się czy wybrać wyciskarkę wolnoobrotową czy sokowirówkę. Moim głównym założeniem było to aby soki robić regularnie wyciskarką przemawiało szybkie czyszczenie i możliwość wyciśnięcia olejków z nasion. Stanęło więc na wyciskarce i jest super!

Wyciskarka marki Silvercrest jest dostępna w promocyjnej cenie 279 złotych. Silnik o mocy 300 W zapewnia 60 obrotów na minutę, dzięki czemu sok utrzymuje temperaturę owoców i warzyw, które wyciskamy. Urządzenie można łatwo rozebrać i wyczyścić, zarówno po wyciskaniu jak i w przypadku gdy mechanizm ulegnie zacięciu. Metoda pozyskiwania soków i olejów za pomocą wyciskarki pozwala na zachowanie masy składników odżywczych. Promocja będzie trwała do 22 października lub do wyczerpania zapasów.

Zobacz również: Najnowszy model Monsieur Cuisine trafił do Lidla. Za ile mogę go kupić?

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.