poniedziałek, 27 maja

Zastanawiasz się, jak urozmaicić domowe posiłki? Zakup grilla elektrycznego to będzie świetny pomysł, nawet dla niejadka.

Sezon grillowy jeszcze przed nami, ale kto powiedział, że nie możemy się cieszyć przysmakami z grilla już teraz? To również świetna alternatywa dla urozmaicenia codziennego jedzenia. Na grillu elektrycznym przygotujesz nie tylko kiełbaski, ale także zdrowe i pełnowartościowe posiłki na każdą porę dnia. Brzmi smakowicie? Znaleźliśmy grill elektryczny Götze & Jensen GL802X w sklepie Media Expert w atrakcyjnej cenie. Kupując go teraz, możesz go mieć 30 zł taniej. Niestety nie podano do kiedy trwa promocja, więc warto szybko skorzystać.

Grill elektryczny Götze & Jensen GL802X

Korzystać z grilla elektrycznego można zarówno wewnątrz mieszkania, na przykład w kuchni, jak i na zewnątrz, na tarasie. Grillować można ustawiając górną płytę w pozycji otwartej, półotwartej i zamkniętej. Zamknięta pozycja oznacza, że grill opieka równomiernie z dwóch stron. Można go także w pełni otworzyć – do 180°, zwiększając w ten sposób powierzchnię grilla. Istnieje możliwość regulacji temperatury, dzięki czemu z powodzeniem przygotujesz kanapkę na ciepło, rybę, warzywa lub porcję mięsa. Warto także wiedzieć, że płyty pokryte nieprzywierająca powłoką można zdemontować i myć w zmywarce. Grill elektryczny wyposażony jest w wyjmowane pojemniki na tłuszcz, co ułatwi utrzymanie czystości wokół urządzenia.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: 2 oddzielnie regulowane elementy grzewcze, Dwie pozycje grillowania, Odprowadzanie tłuszczu, Lampka gotowości, Nienagrzewający się uchwyt, Otwierana pokrywa do 180° umożliwia grillowanie na podwójnej powierzchni, Regulacja położenia górnej płyty, Regulacja temperatury
  • Powierzchnia grillowania: 667 cm2
  • Waga: 5,2 kg
  • Wymiary: 37 x 40 x 21 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 479,99 zł Cena: 449,99 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.