Sprawdzamy promocje na wszystkie modele Roomby. Jedna jest wyśmienita!

Roomba to odpowiednik iPhone’a na rynku robotów odkurzających. Urządzenia są dość wysoko wyceniane, ale zdają się stanowić gwarant skutecznej pracy, niezależnie od wybranego modelu. Sprawdziliśmy oferty popularnych sklepów z elektroniką, w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: Gdzie tanio kupić Roombę?
Uwaga: dla Waszego bezpieczeństwa, nasze zestawienie obejmuje wyłącznie sprawdzone sklepy, oferujące urządzenia z polskiej dystrybucji. Jeśli nie znalazłeś oferty dla siebie, wróć do nas za kilka dni. Przegląd jest aktualizowany raz w tygodniu.

Aktualizacja: Zmieniliśmy nieco formułę naszego opracowania. Teraz korzyści z promocji liczymy względem drugiej, najniższej oferty, a nie ceny rekomendowanej. Dzięki temu łatwiej będzie Wam zidentyfikować prawdziwe okazje. Końcówka roku to dobry moment na zakupy – wiele sklepów zaczyna wietrzenie magazynów. W tym tygodniu warto sięgnąć przede wszystkim po modele Roomba i3, Roomba j7+ oraz flagową Roombę s9+. Szczególnie pierwszy z nich może pochwalić się fenomenalną przeceną oraz doskonałym stosunkiem ceny do możliwości.

Roomba Combo – promocja 949 zł (50 zł taniej niż u konkurencji)

Najtańszy model w ofercie jest jednym z zaledwie 3 urządzeń iRobot oferujących funkcję mycia podłogi. Prosty robot nie posiada optycznej nawigacji, ale doskonale radzi sobie ze sprzątaniem, wykorzystując zaawansowane algorytmy producenta. Odkurzacz współpracuje z aplikacją, a kontrola jego pracy może odbywać się za pomocą komend głosowych. Wycena dystrybutora to 1299 zł. Korzystając z promocji w sklepie RTV Euro AGD można nabyć go jednak za 949 zł.

Roomba i1 – promocja 1149 zł (50 zł taniej niż u konkurencji)

Nowa podstawowa linia w ofercie iRobot. Urządzenie nie posiada systemu optycznej nawigacji, ale jego zaawansowane algorytmy pozwalają mu na pracę w systemie celowym i logicznym. Względem swoich poprzedników z serii 600, zapewnia nawet 10-krotnie wyższą moc ssącą. Urządzenie obsługuje komunikację głosową oraz posiada zmywalny pojemnik na nieczystości. Rekomendowana cena wynosi 1499 zł. Tymczasem w RTV Euro AGD robota można dostać za 1149 zł.

Roomba i3 – promocja 1099 zł (249 zł taniej niż u konkurencji)

Nieco starszy model w ofercie iRobot, który wciąż stanowi bardzo atrakcyjną propozycję. Urządzenie jest konstrukcyjnie zbliżone do opisywanego wcześniej robota Roomba i1. Jego wyróżnikiem jest natomiast możliwość planowania pracy w duecie z robotem mopującym Braava. Sugerowana cena robota to 1399 zł. Urządzenie niezwykle rzadko pojawia się na promocjach. Warto jednak zajrzeć do polskiej odsłony sklepu Amazon, gdzie robota znajdziecie za 1099 zł z darmową dostawą.

Roomba i3+ – promocja 1699 zł (cena standardowa)

Model z symbolem plusa, to wariant wyposażony w stację, potrafiącą automatycznie opróżniać pojemnik na zanieczyszczenia. Sugerowana cena urządzenia to 1999 zł. Kilka sklepów utrzymuje jednakową cenę na poziomie 1799 zł. My proponujemy zakup w RTV Euro AGD, gdzie robota zamówicie z szybką i darmową dostawą.

Roomba i5 – promocja 1349 zł (cena standardowa)

Najtańszy model Roomby, potrafiący analizować przestrzeń. Względem niższych modeli, wyróżnikiem konstrukcji jest zdolność do tworzenia mapy mieszkania. Roomba i5 potrafi również działać zgodnie z precyzyjnym harmonogramem, przewidującym możliwość planowania z podziałem na pomieszczenia. Standardowa cena modelu to 1799 zł. Niedawno większość popularnych elektromarketów obniżyło cenę do 1349 zł. Proponujemy skorzystać z darmowej i szybkiej wysyłki w sieci Euro.

Roomba i5+ – promocja 2275 zł (4 zł taniej niż u konkurencji)

Urządzenie z plusem w nazwie to wariant posiadający dedykowaną stację czyszczącą, która potrafi samodzielnie opróżnić zbiornik na nieczystości. Wyjściowa cena tak skonfigurowanej Roomby to 2 799 zł. Już od kilku tygodni najlepszą cenę na tego robota utrzymuje Neonet walcząc o każdą złotówkę. Aktualna cena w sklepie Neonet to 2275 zł.

Roomba i6 – promocja 1749 zł (cena standardowa)

Najtańsza Roomba z nawigacją optyczną. Tym razem lista funkcji została rozbudowana o możliwość ręcznego wybierania przestrzeni, w których ma odbywać się praca. Możliwe jest również swobodne wyłączanie ze sprzątania fragmentów mieszkania. Wybór jest dokonywany na mapie wyświetlanej w aplikacji. Dzięki temu możliwe jest zastąpienie archaicznych „latarenek” nawigujących. Urządzenie zostało zbudowane na bazie dawnego modelu flagowego. Polski dystrybutor obniżył niedawno cenę urządzenia do kwoty 2099 zł. Pomimo tego, niedawno kilka sklepów obniżyło cenę do 1749 zł. My proponujemy skorzystać z oferty sklepu Avans.

Roomba i7 – promocja 1749 zł (50 zł taniej niż u konkurencji)

Jeszcze do niedawna flagowa konstrukcja w rodzinie iRobot. Posiada funkcję mapowania za pomocą kamery. Współpracuje z aplikacją i asystentami głosowymi, a użytkownik może dowolnie definiować harmonogram oraz miejsce pracy, uwzględniając przy tym podział na pomieszczenia. Aktualnie dystrybutor obniżył cenę urządzenia do rewelacyjnych 2199 zł. Proponujemy jednak udać się po ten model do sklepu RTV Euro AGD, który dokonał kolejnej obniżki na 1749 zł.

Roomba i7+ – promocja 2699 zł (cena standardowa)

Wariant z dopiskiem „plus” to urządzenie wyposażone w stację dokującą z funkcją opróżniania pojemnika na nieczystości. Co ciekawe, model i7+ był pierwszym urządzeniem tego typu w ofercie producenta. Standardowa cena została niedawno obniżona do 3099 zł. Niedawno dwa sklepy zdecydowały się na przygotowanie promocji do kwoty 2699 zł. Tak korzystną ofertę posiada RTV Euro AGD oraz Media Markt.

Roomba j7 – promocja 2199 zł (cena standardowa)

Najwyższy model o tradycyjnej konstrukcji. W stosunku do tańszych robotów, oferuje jedno istotne udogodnienie. Potrafi samodzielnie rozpoznać i zinterpretować przeszkody, wykorzystując w tym celu sztuczną inteligencję. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że urządzenie nie narobi strat pod naszą nieobecność. Dystrybutor obniżył sugerowaną cenę do 2699 zł. Tymczasem sklepy solidarnie obniżyły cenę do 2199 zł. Proponujemy zakup w Media Expert, gdzie możecie liczyć na darmową wysyłkę.

Roomba j7+ – promocja 2899 zł (189 zł taniej niż u konkurencji)

Kolejny robot z dopiskiem „plus” w nazwie. Urządzenie ze stacją opróżniającą pojemnik na nieczystości zostało wycenione przez dystrybutora na 3599 zł. Sklepy raczej skłaniają się przy wycenie na poziomie 3100 zł. Na tle konkurencji wyróżnia się oferta RTV Euro AGD, oferującego robota za 2899 zł.

Roomba Combo j7 – promocja 3599 zł (cena standardowa)

Kolejna wariacja modelu j7, tym razem oferująca w możliwość mycia podłogi na mokro. Funkcja ta jest dostępna od stosunkowo niedawna w urządzeniach iRobot. Urządzenie potrafi wykrywać brud, a następnie koncentrować swoją pracę w wybranym miejscu. Moduł mopujący może unieść się całkowicie podczas pracy na dywanie, dzięki temu urządzenie nie pozostawi żadnych mokrych śladów w niepożądanych miejscach. Ten wariant j7 powinien kosztować 3 999 zł. Dystrybutor zdecydował się na obniżkę do 3599 zł, a w ślad za nim poszły 3 duże markety z elektroniką. My polecamy zakupy w MediaExpert.

Roomba S9+ – promocja 4199 zł (201 zł taniej niż u konkurencji)

Aktualny flagowiec w ofercie iRobot, wyróżniający się nietypową konstrukcją, z płaskimi krawędziami obudowy oraz szerszymi szczotkami. Nowy układ mechanizmów umożliwia skuteczniejsze sprzątanie w rogach pomieszczeń. Ponadto urządzenie posiada nawet 400 % wyższą siłę ssącą, niż modele z poprzedniej generacji. Jest to także jedyny robot w ofercie producenta, potrafiący rozpoznać rodzaj podłoża, zwiększając intensywność pracy po najechaniu na dywan. Model S9 jest dostępny w wersji z „plusem” w nazwie, a więc posiadającej stację czyszczącą w pakiecie. Ferrari wśród robotów wyceniono na 5 399 zł. Biorąc pod uwagę aktualne promocje w RTV Euro AGD to tutaj znajdziemy największą oszczędność. Dzięki obniżce do 4199 zł, sklep przebija swoich konkurentów o 200 zł.

Szukasz czegoś więcej? Możesz również obejrzeć nasze zestawienie najlepszych promocji na roboty odkurzające niezależnie od marki.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.