Najlepsze promocje na roboty odkurzające! Sprawdzamy oferty na popularne modele [Aktualizacja] Promocje na roboty odkurzające

Roboty odkurzające przestały być dobrem luksusowym. Ciekawe urządzenia znajdziemy w ofertach dziesiątek producentów. Podpowiadamy jak nie zgubić się w gąszczu ofert, wskazując największe przeceny w popularnych elektro-marketach. Nasze zestawienie obejmuje tylko markowe produkty dostępne w sprawdzonych sklepach.
Tekst jest aktualizowany przynajmniej raz w tygodniu, jeśli nie trafiłeś dziś na interesującą Cię promocję, zajrzyj do nas za kilka dni.

Najlepsze promocje w dniu dzisiejszym

XIAOMI Mi Robot Vacuum-Mop 2 Pro White

promocje na roboty odkurzające xiaomi mi

Flagowy odkurzający i mopujący robot od Xiaomi to jedna z najbardziej pożądanych propozycji na rynku. Korzystając z najnowszej promocji w RTV Euro AGD zaoszczędzicie 100 zł oraz dostaniecie 50 zł zwrotu za każde wydane 500. Oznacza to oszczędność 200 zł w stosunku do ceny dystrybutora i 100 zł względem najtańszego konkurencyjnego sklepu.

Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro

promocje na roboty odkurzające xiaomi

Poprzednia generacja flagowego robota z funkcją odkurzania i mopowania jest natomiast na przecenie w OleOle. Urządzenie można nabyć 250 zł taniej, co przekłada się na finalną cenę na poziomie 1 149 . Najbardziej oszczędni łowcy okazji mogę wybrać białą odmianę tego robota, oszczędzając dodatkowe 19 zł.

iRobot Roomba i5+

promocje na roboty odkurzające irobot

Markowy robot ze stacją opróżniającą trafił na sporą przecenę. Promocję przygotował sklep NEO24. Kupujący mogą nabyć Roombe i5+ nawet 590 zł taniej, a więc wydając 2 549 zł.

Miele RX3 Home Vision

promocje na roboty odkurzające miele

Topowa konstrukcja od renomowanej marki, posiadającej ogromne grono fanów. Robot z potężnym systemem nawigującym został przeceniony w OleOle! o 160,81 zł. Aktualna cena to 2 438,19 zł.

Tefal X-Plorer Serie 60 RG7447

promocje na roboty odkurzające tefal

Tefal X-Plorer z serii 60, jest dostępny w RTV Euro AGD o 100 zł taniej niż u konkurentów, co oznacza, że urządzenie kupimy już za 1399 zł.

Tefal X-Plorer Serie 95 RG7987

promocja na roboty odkurzające tefal

Flagowiec Tefala, również trafił na promocję. Tym razem jest to oferta limitowana, więc trzeba się spieszyć. RTV Euro AGD sprzedaje tego robota z 250 złotowym rabatem, a więc w cenie 2 579 zł.

SAMSUNG VR30T85513W/GE

promocje na roboty odkurzające Samsung

Roboty Samsunga nieczęsto trafiają na promocję. MaxElektro przygotowało jednak specjalną okazję, w której kupimy urządzenie ze stacją opróżniającą o 200 zł taniej niż u konkurentów. Oznacza to, że sprzęt jest dostępny za 2499 zł – to o dodatkowe 90 zł taniej niż najniższa oferta tydzień temu.

CECOTEC Conga 7090 IA

promocje na roboty odkurzające Cecotec

Gigantyczna promocja na urządzenie od Hiszpańskiej marki Cecotec. Zaglądając do Neo24 możemy zakupić to urządzenie aż 876 zł taniej. Finalna cena produktu to 2 422 zł.

ELECTROLUX Purei9 PI91-5MBM

promocje na roboty odkurzające Electrolux

Dla wielu osób, Electrolux pozostaje synonimem odkurzacza. Flagowe urządzenie o unikatowym systemie mapowania przestrzeni nie należy do najtańszych. Zaglądając do Media Markt możemy je kupić 198 zł taniej, a więc w finalnej cenie 2599 zł.

iRobot Roomba s9+

irobot roomba s9

Flagowiec od iRobot od pewnego czasu jest oferowany w bardzo konkurencyjnej cenie przez sklep RTV Euro AGD. Urządzenie przeceniono o 450 zł, co przekłada się na cenę końcową na poziomie 4 549 zł. To najlepsza oferta na rynku, ale to jeszcze nie koniec. Aktualnie RTV Euro AGD ma promocję w której zwraca 50 zł za każde wydane 500 zł. Oznacza to oszczędność kolejnych 250 zł!

ECOVACS 196253 DEEBOT OZMO T9+

promocje na roboty odkurzające ECOVACS

Flagowa konstrukcja od ECOVACS to propozycja dla najbardziej wymagających użytkowników. Robot, który zazwyczaj kosztuje przeszło 3000 zł, tym razem można nabyć o 1060 zł taniej, a więc za 2699 zł. To oferta lepsza o kolejne 100 zł względem ubiegłego tygodnia.

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.