czwartek, 20 czerwca

Przedstawiciele sklepów Lidl przygotowali ofertę wyprzedażową, na którą trafiła także kosiarka spalinowa. Urządzenie to jest teraz w sporej promocji.

Choć połowa sezonu w ogrodzie już za nami, to jeszcze trwa czas intensywnej pielęgnacji zieleni. Jednym z niezbędnych urządzeń jest kosiarka spalinowa. To dzięki jej pracy nasz trawnik jest równo przystrzyżony. Aktualnie w sklepie internetowym Lidl można kupić kosiarkę spalinową PBM 132 B1 marki Parkside. Urządzenie to można nabyć w promocyjnej cenie, aż 31 % taniej, co daje oszczędność 270 zł.

Szukasz kosiarki spalinowej i to takiej, która wyposażona będzie w napęd? Dowiesz się, który model warto wybrać.

Kosiarka spalinowa PBM 132 B1 Parkside

Kosiarka spalinowa PBM 132 B1 marki Parkside wyposażona jest w mocny czterosuwowy silnik benzynowy OHV 132 cc o pojemności 132 cm³. Uruchomienie urządzenia jest proste. Należy najpierw wcisnąć primer (pompkę), zaś bezobsługowy zapłon elektroniczny wprawia kosiarkę w ruch.

Kosiarka spalinowa posiada ostrze tnące, wykonane ze stali specjalnej. Jednorazowo nóż ścina pas trawy o szerokości 41 cm. W momencie wyłączenia kosiarki nóż zatrzymuje się bardzo szybko – funkcja szybkiego zatrzymania. Istnieje możliwość regulowania wysokości koszenia w zakresie 2,5 cm do 6,5 cm na trzech poziomach. Ścinana trawa trafia wprost do kosza o pojemności 40 l. Należy wiedzieć, że kosiarka ma także możliwość mulczowania. Jest to o tyle przydatne, że rozdrobnione resztki trawy wyrzucane są z powrotem na murawę, gdzie opadając w kierunku gleby stanowią nawóz organiczny.

Wysokość uchwytu kosiarki można regulować, dostosowując ja do swojego wzrostu. Ponadto można go złożyć, na czas przechowywania, dzięki czemu urządzenie zajmuje mniej miejsca. Koła są łożyskowane, o średnicy 16,5 cm i mają specjalny bieżnik, który ułatwia łatwe prowadzenie. W zestawie: klucz do świec zapłonowych, zestaw do mulczowania, klucz z gniazdem sześciokątnym oraz wkrętak.

Specyfikacja techniczna

  • moc silnika: 1,8 kW (2,45 KM) przy 2850 obr./min
  • pojemność zbiornika na paliwo: 0,85 l
  • wymiary: 128 x 50 x 102 cm
  • materiał: polipropylen, stal
  • waga: 14,6 kg

Cena: 869,00 zł Cena: 599,00 zł Przejdź do sklepu

Jakie są opinie klientów?

Przeczytałam opinie klientów. Na tą chwilę jest ich 163, a kosiarka na ogólną ocenę 4,5 na 5 możliwych gwiazdek. Jest to więc bardzo wysoka ocena. Poniżej przytaczam kilka najnowszych opinii:

  • Użytkownik napisał dnia 05.05.2023:

Lekka łatwo się manewruję zobaczymy po kilku sezonach czy nie za delikatna. Moc silnika wystarczająca. Niska cena, duża regulacja, ładnie zbiera nie trzeba poprawiać.

  • Klient z Czech taką wystawił opinię:

Dobra cena Dobrze kosi trawę, równo, pięknie gładko, łatwo się nią pracuje Nie do pobicia w tej cenie

  • Opinia użytkownika z dnia 06.06.2022:

Bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Wydajna i mocna kosiarka, spokojnie poradziła sobie z dziką, wysoka trawą. Na pewno należy zwrócić uwagę na plastikowy spód to czyni ją lekką ale podatną na uszkodzenia przy twardych nierównościach (np, resztki pieńka). Ostrze obcierało też minimalnie o wewn. ścianki, zakładam, że efekt elastyczności plastikowego spodu. Filtr powietrza i zapasowe ostrze dostępne w sieci.

Potrzebujesz pokaszarki, lecz zastanawiasz się, który model wybrać? Sprawdź, jakie urządzenia wybraliśmy: Podkaszarka elektryczna czy akumulatorowa – jaką wybrać do swojego ogrodu?

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.