Crowdfundingowy przegląd tygodnia #2

Magnic Microlights – minimalistyczne lampki rowerowe

Magnic Microlights to komplet lamp przednich i tylnych do roweru. Ich wyróżnikiem jest nietypowa forma. Lampy zintegrowano z gumową okładziną klocków hamulcowych. Lampki mogą sygnalizować wykonywanie skrętów w prawo i w lewo. Aby wywołać mruganie wystarczy dwukrotnie użyć manetki hamulca. Za zasilanie Magnic Microlights odpowiada magnetyczny rodzaj dynamo. Energia pozyskana jest z obracających się obręczy kół. Najniższa cena zwykłego pakietu zawierającego produkt wynosi około 159 zł. Kwota jaką trzeba zapłacić za pakietu smart reagujący na pracę manetek to około 413 zł. Wysyłka jest planowana odpowiednio na wrzesień oraz listopad 2018 roku.

GUS – mini ogród w domu

Gus to zamknięty system umożliwiający prostą i czystą hodowlę roślin w zaciszu domu. Urządzenie oferuje 8 pół na których można zasadzać niewielkie rośliny takie jak truskawki, pomidory i zioła. Gus zajmie się nimi bez ingerencji właściciela. Wystarczy okresowe dolewanie wody i składników odżywczych. Podobne systemy są stosowane przy masowej produkcji sadzonek ziół i sałat, które można następnie nabyć w sklepach. Najtańszy pakiet z urządzeniem można kupić za około 1874 zł. Czas wysyłki planowany jest na czerwiec 2018 roku.

ERL – bezprzewodowe, słuchawki douszne

Bezprzewodowe, wodoodporne, douszne słuchawki z wieloma dodatkowymi funkcjami – tym właśnie są ERL. Słuchawki pozwalają na odtwarzanie muzyki przez maksymalnie 3,5 godziny. Funkcja szybkiego ładowania sprawia, że w ciągu 15 minut mogą zakumulować energię na 45 minut pracy. Słuchawki łączą się z urządzeniami za pośrednictwem Bluetooth. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi ERL mogą współpracować z asystentami głosowymi takimi jak Siri czy Alexa. Autorzy przedstawiają gotowy produkt. Dzięki temu na jego wysyłkę praktycznie nie będzie trzeba czekać. Oferta jest ważna jeszcze przez kilka dni. ERL są dostępne w cenie w cenie około 170,50 pln, a wysyłka ma odbyć się jeszcze w tym miesiącu.

Intelli – inteligentne szkło naklejane na ekran iPhone

Intelli to ochronne szkiełko z na iPhone o nietypowych możliwościach. Po jego instalacji użytkownik otrzymuje do dyspozycji niewidzialne lecz w pełni funkcjonalne przyciski znane z urządzeń wyposażonych w system Android (cofnij i menu).  Intelli jest kompatybilne z iPhone 8, 8+, 7, 7+, 6, 6s, 6+, 6s+ . Produkt można nabyć po wsparciu kampanii crowdfundingowej minimalna kwotą około 70 zł. Wysyłki planowane są na kwiecień 2018 roku

ANC – słuchawki tłumiące hałas

ANC to słuchawki skierowane do osób przebywających dużo w hałasie. Ich głównym zadaniem jest redukcja niechcianych dźwięków. Dzięki temu umożliwiają prowadzenie rozmów telefonicznych i słuchanie muzyki, bez konieczności zwiększania głośności. Do słuchawek ANC producent zaprojektował dedykowaną aplikację.Umożliwia ona samodzielne definiowanie stopnia eliminacji dźwięków z otoczenia. Słuchawki mają być również wodoodporne. Zastosowana bateria powinna pozwolić na 5 godzin pracy. Najniższa cena za jaką można nabyć słuchawki to około 171 zł. Dostawy planowane są na marzec 2018 roku.

Posted in Note About.