Jakie wiertło do konfirmatów - poradnik zakupowy

Zastanawiasz się jakie wiertło do konfirmatów będzie najlepsze? Jest to szczególny typ wierteł, wykorzystywany podczas prac w drewnie i płytach meblowych. Kategorycznie należy unikać wykonywania otworów pod konfirmaty zwykłym wiertłem. Należyte osadzenie łącznika wymaga w tym wypadku specyficznego kształtu otworu.

Wiertła do konfirmatów występują w wielu rozmiarach. Wydaje się, że najpopularniejszy rozmiar to 7-ka. Jeśli nie pamiętamy jakie śruby kupiliśmy, to właśnie w ten rozmiar możemy celować z największą dawką prawdopodobieństwa sukcesu. Podobnie jak w przypadku większości otworów montażowych, warto wybierać nieco mniejsze wiertła niż stosowana śruba.

konfirmaty

Ceny wierteł do konfirmatów

Ceny wierteł do konfirmatów mieszczą się w zakresie od 5 zł do 400 zł. Oczywiście nie warto zawracać sobie głowy tymi najtańszymi. Praca z konfirmatami wymaga precyzji. Wiertło niszczące materiał przysporzy nam więcej problemów niż warte są oszczędności. Przyzwoite modele kupimy już za około 25 zł, a te droższe będą odróżniać się od nich przede wszystkim trwałością. Wybór jest prosty – jeśli potrzebujemy wiertła do pojedynczego domowego projektu – np. mebli kuchennych, wybieramy wiertło za około 25 zł. Chcąc wykorzystywać wiertło w pracy profesjonalnej, sięgamy po najlepsze jakie mieści się w budżecie projektu.

Jakie wiertło do konfirmantów kupić?

verto do konfirmatów

Niezłym przykładem prostego wiertła do domowych prac wydaje się być model od Verto w rozmiarze 5-7 mm, które w najlepszej cenie można znaleźć tutaj: Verto wietrło do konfirmatów 5-7mm.

wiertło cmt do konfirmatow

Jeśli wolicie skorzystać z ofert marketów budowlanych, ciekawą propozycją mogą być:

Większość wierteł do konfirmantów skierowanych do profesjonalistów, można nabyć wyłącznie na zamówienie, w specjalistycznych sklepach. Jeśli zależy Wam na szybkim zakupie najwyższej klasy wiertła, warto zajrzeć do oferty polskiej odsłony sklepu Amazon, gdzie można nabyć kilka ciekawych modeli np. to z oferty FAMAG.

Planujesz zakup wierteł do konfirmantów? Sprawdź również jak wybrać idealne narzędzie do ich wkręcania czytając nasz ranking wkrętarek.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *