Odkurzacz RoboVac to idealny pomocnik: cichy i pracowity. Jeśli więc szukasz takiego urządzenia to wiemy, gdzie go kupić nie przepłacając.

Odkurzacz RoboVac G20 Model ‎T2258311 Eufy by Anker

Roboty odkurzające są coraz częściej spotykane w naszych domach. Wygodnie jest przyjść z pracy do wysprzątanego mieszkania i móc się zrelaksować po pełnym trudów dniu. Jeśli jeszcze kupując je możemy zaoszczędzić, to nad czym się zastanawiać? Sklep internetowy Amazon ma aktualnie w promocji inteligentny robot odkurzający RoboVac G20, który kupisz za mniej niż 1000 zł.

Odkurzacz RoboVac G20 Model ‎T2258311 Eufy by Anker

Ten inteligentny robot odkurzający jest – jak podaje producent – cichym urządzeniem, więc może pracować w czasie, kiedy my śpimy lub pracujemy w domowym biurze. Odkurzaczem sterować możemy za pomocą aplikacji Eufy Clean albo wykorzystując asystenta sterowania głosem – Alexy.

Producent bezprzewodowego odkurzacza Eufy chwali się wysoką mocą ssania, aż 2500 kPa, dzięki czemu urządzenie świetnie radzi sobie nie tylko z czyszczeniem dywanów, ale także z pozostawioną sierścią zwierząt. Oczywiście funkcją tą można sterować i wybrać jedno z 4 ustawień – Quiet, Standard, Turbo i Max. Odkurzacz samoczynnie zwiększa moc ssania w czasie przechodzenia z podłogi na miękkie dywany – dzięki technologii BoostIQ.

RoboVac jest odkurzaczem mopującym, więc w tym samym czasie sprząta i zmywa podłogę. To niezwykle przydatna funkcja, szczególnie dla alergików, którzy są uczuleni na kurz lub dla tych, którzy świetnie się czują w idealnie wysprzątanym mieszkaniu. Dzięki temu, że urządzenie jest niewysokie, ma niewiele ponad 7 cm wysokości, z łatwością mieści się pod niskimi meblami.

Odkurzacz RoboVac G20 za jednym naładowaniem pracuje na twardych podłogach, w zależności od wybranego trybu ssania, od 40 do 90 minut. Na miękkich powierzchniach będzie pracował od 35 do 70 minut. W momencie wyczerpania baterii (litowo – jonowa) robot samodzielnie powróci do stacji ładującej, po czym ma powrócić do pracy od miejsca, gdzie poprzednio skończył. Dla osób mieszkających w piętrowym domu ważne istotne jest to, że odkurzacz wyposażony jest w funkcję wykrywania upadków, więc po wykryciu różnicy wysokości podłóg zawróci.

Odkurzacz RoboVac G20 Model ‎T2258311 Eufy by Anker

Specyfikacja techniczna

  • Wymiary: 32,5 x 32,5 x 7,25 cm
  • Waga: 2,9 kg
  • Poziom hałasu: ‎55 dB
  • Moc ssania: 2500 kPa

Cena: 979,00 zł Przejdź do sklepu