Żelazko parowe pomoże Ci szybko i łatwo uprasować ubranie do pracy. Wiemy, gdzie możesz je teraz kupić w atrakcyjnej cenie.

Generator pary BRAUN IS7282BL CareStyle 7 Pro

Obecnie w sklepie Media Markt trwa promocja i można kupić generator pary marki Braun taniej o 100 zł. Dodatkowo w cenie jest koszt wysyłki.

Generator pary BRAUN IS7282BL CareStyle 7 Pro

Innowacyjna stopa żelazka FreeGlide 3D umożliwia łatwość manewrowania w trakcie prasowania w zakresie 360o, dzięki zaokrąglonym brzegom stopy. Szybko wyprasuje największe nawet zagniecenia, na dowolnym rodzaju tkaniny. Powłoka EloxalPlus, którą pokryta jest stopa żelazka, jest trwała i odporna na zarysowania oraz dba o delikatne tkaniny.

Dzięki funkcji ProSteam uzyskujemy ciągły wyrzut pary (30 sekund), bez konieczności ciągłego naciskania przycisku, co dodatkowo ułatwia prasowanie. Jest to szczególnie ważne, kiedy prasujemy ubrania lub zasłony w pionie.

W żelazku zastosowano technologię iCare, dzięki czemu żelazko samo, automatycznie, ustawi odpowiednią temperaturę dla prasowanego akurat rodzaju tkaniny. Nie trzeba już więc samemu regulować temperatury na pokrętle. Istnieje też możliwość wyboru trybu ECO dla delikatnych materiałów, takich jak jedwab, satyna, czy wełna, przez co żelazko będzie używać mniej pary. Tryb Turbo przeznaczony jest dla tkanin, które mają dużo zagnieceń i są trudne do wyprasowania (len, bawełna). Żelazko używa wówczas dużej ilości pary i osiąga maksymalną temperaturę.

Generator pary BRAUN IS7282BL CareStyle 7 Pro

Specyfikacja techniczna

  • Rodzaj stopy: FreeGlide 3D z powłoką EloxalPlus
  • Zbiornik na wodę: 2 l
  • Moc: 2700 W
  • Funkcje: automatyczne wyłączanie, blokada kapania, blokada przed osadzaniem się kamienia, zabezpieczenie przed przegrzaniem, zabezpieczenie na czas przenoszenia, zawór bezpieczeństwa

Cena: 1499,00 zł Cena: 1399 zł Przejdź do sklepu