B@jery [36] – Mróz vs. Ludzie

Zima po raz kolejny zaskoczyła kierowców? Mnie i owszem, na ostatnią chwile zostawiając zmianę opon na zimowe.

Trac-Grabber – alternatywa dla łańcucha

cena: 49,99 USD

Trac-Grabber

Dobrze ze mieszkam w miejscu, gdzie pług pomógł mi przedrzeć się przez pierwszy śnieg. Natomiast jeśli ktoś nie miał tyle szczęścia, bądź zastały go prawdziwe zaspy może skorzystać z łańcucha, lub praktyczniejszego Trac-Grabber.

The Mountain Bar Mitts – coś więcej niż rękawice na rower

cena: 47 USD

road_mitt_lg

Osobiście nie wyobrażam sobie, aby takie coś zachęciło mnie do jazdy na rowerze w czasie mrozu. Widywałam jednak tak odważne osoby 🙂 The Mountain Bar Mitts to górskie rękawice dla rowerzystów, pod które bez problemu można włożyć zwykłe rękawiczki.

Digitsole – grzejące wkładki do butów

cena: 200 USD

digitsole_4
Zimne stopy? Gdyby nie ta cena, to z pewnością było by to podstawowe wyposażenie, dla większości ciepłolubnych. Digitsole to wkładki grzejące, których temperaturę reguluje się poprzez aplikację – czytaj więcej.

HeatTrak – mata do rozmrażania schodów

cena: 50 USD

HeatTrak

Schody + zima = sporo wypadków. HeatTrak to mata, która nagrzewa się na tyle aby stopić zalegający śnieg i lód ze stopni. Producent podpowiada, że matę pokochają również zwierzaki, które dzięki niej mogą grzać się na dworze mimo mrozu.

Folding Frame Snow Wolf – designerska łopata do śniegu

cena: 139 USD
snow-wolf
 foto: innercircledirect.com

Coś czego najbardziej nie lubię – odśnieżania, chyba że przy okazji buduje igloo :] Folding Frame Snow Wolf to łopata oparta na kole, zmniejsza ona potrzebną siłę, którą trzeba włożyć w spychanie śniegu.

Wireless Rechargeable Heated Glove – rękawice grzejące

cena: 149 USD

Wireless_Rechargeable_rekawice

Były już zimne stopy, teraz zimne ręce. Gdy chuchanie nie pomaga już na skostniałe palce, wystarczy wcisnąć przycisk „Power”. Heated Glove będą ogrzewać nasze dłonie do 5h.

POWERALL – power bank z kablami rozruchowymi

cena: 199 - 279 USD

powerall

Przyszedł mróz i zima zbiera żniwa. Jeśli samochód będzie miał problem z zapłonem w mieście to pół biedy ale jeśli nie będzie nikogo do pomocy, to taki Power Bank z kablami do rozruchu samochodu może być wybawieniem –  czytaj więcej. Jednak trzeba pamiętać aby był cały czas był naładowany.

 

STEALTH-X – carbonowe sanki

cena: 3 200 USD
STEALTH-X
 foto: coolthings.com

Na koniec coś dla amatorów zimowych aktywności. Karbonowe sanki dla dorosłych. Producent zapewniam że po opanowaniu pojazdu kierowanie podobne jest do prowadzenia motocykla GP.

Posted in Archiwalne, B@jery and tagged , , , , , , , , , .