Lubie mieć w domu nawet kilka różnych etui do mojego smartfona. Traktuje je trochę jak biżuteria i zmieniam gdy mam na któregoś ochotę. Zobaczcie, które z etui do iPhone 15 zwróciły moją szczególną uwagę.

TORRAS z nagrodą Red Dot za design

Etui do iPhone 15 od TORRAS z nagrodą Red Dot za design

Podzielam zdanie jurorów, prosty i praktyczny degin obudowy bardzo mi pasuje. Dodatkowo nóżka pozwalająca na postawienie smartfona zarówno w pionie jak i poziomie jest w moim przypadku na plus. Większość obudów pozwala jedynie na orientację poziomą, co nie zawsze idzie w parze z oglądaniem shortów.

Dodatkowo obudowa wspiera ładowanie bezprzewodowe, a producenta zapewnia, że pozwala na ochronę nawet przy upadkach z 3,65 metra. Obudowa występuje w 5 kolorach: czarnym, ciemnoniebieskim, szarym, ciemnofioletowym i różowym.

TUCCH zamykana obudowa ze skóry

TUCCH zamykana obudowa ze skóry etui do iPhone 15

Obudowa wykonana jest ze sztucznej skóry z poliuretanu. Wykończone w ten sposób obudowy wymieram gdy wychodzę na miasto jedynie z telefonem. Aktualnie mam w nim zarówno dowód, prawojazdy jak i kartę kredytową, nie widzę więc potrzeby brać ze sobą torby. Taka zamykana obudowa chroni wtedy mój telefon przez drobnymi zarysowaniami i z wyglądu przypomina portfel.

W środku mamy dodatkowo 5 przegródek na karty, w moim przypadku często trzymam tam wizytówki, oraz większą przegródkę na banknoty. Fima TUCCH ma w swojej ofercie wiele zamykanych, miękkich etui do smartfonó więc jeżeli akurat taki design i kolor wam nie pasuje, macie wiele innych produktów do wyboru.

BayDe szalenie urocze

BayDe szalenie urocze sylikonowe etui do iPhone 12 13 14 15

Nike do wszystkiego trzeba podchodzić poważnie. Ja właśnie zbieram tego typu obudowy. Wywołują one uśmiech zarówno u mnie jak i u osób, które widzą, jak wyciągam je z kieszeni. Ten konkretny model występuje dla iPhonów od generacji 12 do 15. Całość wykonana jest z elastycznego sylikonu.

Etui z Gameboy? Pewnie

Etui do iPhone 11 12 13 14 z Gameboy

Właśnie dla takich etui, przeszukuje internet. Cały czas w szufladzie z rzeczami nie do wyrzucenia leży mój stary Gameboy. Lubie od czasu do czasu za nim zagrać zwłaszcza w Tetrisa. Wiem, że można go ściągnąć w formie aplikacji, ale to nie to samo, zwłaszcza że tutaj nie ma reklam na każdym kroku. Ten model oferuje 26 retro gier. Niestety ta obudowa jest kompatybilna jedynie z modelami od 6 do 14. Zapewne na kompatybilność z 15 będziemy musieli jeszcze chwile poczekać.

Są tu fani Anime? Macie do wyboru do koloru

Są tu fani Anime? Eutui do iPhone 13 14 15

Mimo że nie jest to mój nr 1 na liście japońskich animacji, to cieszy się on niesamowitą popularnością. Jeżeli jesteś fanem tego Anime, to może skusisz się na poszerzenie kolekcji gadżetów. Obudowy występują dla iPhonów od wersji 13 do 15.

Emlivi, pluszowe etui do iPhone

Emlivi, pluszowe etui do iPhone

Zanim powiecie, że to przesada i będzie się strasznie brudzić, to przypomnijcie sobie jakie przyjemne są nowe pluszowe misie. To włochate, wesołe etui występuje w kilku kolorach: niebieskim, białym, beżowym, różowym, szarym i zielonym. Kompatybilność tego modelu zaczyna się od iPhone 11 i kończy na 15.

Materiał zawiera linki partnerskie, więcej możesz przeczytać w warunkach korzystania z serwisu.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *