Szczoteczka, do której nie musisz kupować końcówek trafiła na wielką przecenę.

Całkiem niedawno podzieliliśmy się z Wami niespodziewaną promocją na produkty Xiaomi Nandme. Okazuje się, że to nie koniec dobrych wieści. Właśnie wystartowała analogiczna obniżka na produkty tego samego producenta.

Jak skorzystać z promocji na szczoteczkę soniczną Xiaomi i co otrzymamy w gratisie?

Szczoteczka soniczna Xiaomi Nandme NX8000 Sonic jest teraz dostępna w obniżonej cenie na AliExpress. Tylko przez cztery dni przy użyciu kodu NANDMEU865 można uzyskać 41,07 złotych rabatu, przez co cena szczoteczki obniża się do zaledwie 145,64 złotych. Korzystając z promocji, możemy liczyć, że oprócz samego urządzenia otrzymamy dodatkowo 12 końcówek szczotkujących oraz 2 pudełka nici dentystycznej F88. Promocja trwa od dziś do 24 lutego.

xiaomi kod promocji

Funkcje, które posiada szczoteczka soniczna Xiaomi Nandme NX8000

Szczoteczka soniczna do zębów od Xiaomi posiada bezszczotkowy silnik. Jest to najważniejszy element konstrukcyjny, bo umożliwia osiągnięcie poziomu 41 000 wibracji na minutę, wytwarzając obfitą i delikatną pianę, która skutecznie usuwa resztki jedzenia i kamień. Funkcja inteligentnej kontroli nacisku ostrzega, gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno i przypomina o konieczności wymiany główki szczoteczki po 3 miesiącach użytkowania.

Szczoteczka powinna pracować na jednym nadładowaniu aż 200 dni, dzięki czemu ładowarka nie musi cały czas przebywać na blacie łazienkowym. Ponadto tak skonfigurowane urządzenie idealnie nada się na dalekie podróże służbowe. Szczoteczka posiada również kilka przemyślanych funkcji, które mają pomóc w efektywnym myciu zębów. Jedną z nich jest odliczanie 2 minut na szczotkowanie, a drugą funkcja przypominania o zmianie miejsca szczotkowania co 30 sekund. Obudowa szczoteczki jest odporna zgodnie z wymogami normy IXP7 oraz posiada antypoślizgową powłokę na rączce.

A co w zestawie?

Tak jak wspominaliśmy, oprócz szczoteczki sonicznej Xiaomi Nandme NX8000, w zestawie znajdziemy 12 główek. Należy je wymieniać co 3-5 miesiące, więc taki zestaw posłuży nam przez 3 lata ciągłego użytkowania. Warto także zauważyć, że produkt posiada 3-letnią gwarancję.

Jeśli szukasz nowej elektrycznej szczoteczki do zębów to Xiaomi Nandme NX8000 Sonic Electric Toothbrush jest świetnym wybórem w przystępnej cenie. Aktualnie trudno znaleźć prawdziwe promocje, więc jeżeli szukasz szczoteczki sonicznej, to nie przegap tej okazji! Odwiedź stronę oferty.

Czy można szczoteczkę kupić gdzieś taniej?

Przejrzeliśmy gdzie w polskich sklepach znaleźć szczoteczki soniczne od Xiaomi i okazało się, że w większości produkty są po prostu niedostępne. Natomiast tam, gdzie jeszcze się ostały, są zazwyczaj w znacznie wyższych cenach i bez gratisów w postaci zapasu główek oraz nici.

Aktualizacja: przypominamy, że promocja trwa jeszcze 3 dni. Sprzęt jest dostarczany do klientów z Polski w zaledwie 72 godzny!

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.