Rok temu do Biedronki trafiła dmuchawa marki Hyundai, która spotkała się z niezwykle ciepłym przyjęciem klientów. Tej jesieni popularny dyskont przygotował nową ofertę proponując urządzenie od innej znanej marki.

Na naszych podwórkach właśnie rozpoczęły się intensywne prace związane ze sprzątaniem liści. Patrząc na korony drzew, czeka nas jeszcze kilka tygodni usilnego sprzątania. Już od kilku lat ceny odkurzaczy do liści spadły tak mocno, że nawet właściciele małych ogrodów mogą pozwolić sobie na zrezygnowanie z grabi i miotły. Fani markowych, ale dobrze wycenionych urządzeń powinni skierować swoje oczy na ofertę sklepu Biedronka Home, do którego trafiła właśnie dmuchawa z funkcją odkurzania marki Blaupunkt.

Odkurzacz do liści Blaupunkt BV4010

Urządzenie o którym mowa wyróżnia się mocą na poziomie aż 3500 W, pozwalającą generować podmuch powietrza o prędkości do 270 km/h. Funkcja ssania osiąga wydajność 573 m3/h. Tryby pracy można regulować 6-stopniowo w zakresie 9000 – 15000 obr./min. Producent zapewnia, że urządzenie poradzi sobie nie tylko z liśćmi, ale również świeżo ciętą trawę czy drobnymi zanieczyszczeniami na chodnikach. Maksymalna pojemność worka na odpady to 45 litrów. Poniżej prezentujemy zarys specyfikacji:

  • funkcje: dmuchawa, rozdrabniacz, odkurzacz
  • pojemność 45 l
  • moc: 3500 W
  • prędkość powietrza wydmuchiwanego: do 270 km/k
  • przepływ w trybie odkurzacza: 792 m3/h
  • prędkość obrotowa: do 15 000 obr./min
  • tryby: 6
  • Masa: 2,65 kg
  • Wymiary: 120 x 16 x 30 cm
  • Gwarancja: 2 lata

Cena: 269 zł w sklepie Biedronka Home

Jeśli ta dmuchawa nie przypadła Ci do gustu, sprawdź również: Elektryczne dmuchawy do liści – ranking 2023

Tło ilustracji głównej: Adam Borkowski / Pexels

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.