Internetowy sklep Biedronka Home przygotował jesienną wyprzedaż na kilkanaście produktów. Limitowane czasowo okazje obejmują kilka produktów elektronicznych. Jak się okazuje, popularny dyskont nie popisał się z cenami.

Promocja obejmuje przede wszystkim koce i tkaniny, ale wśród nich znajdziemy kilka ciekawych produktów AGD i RTV. Postanowiliśmy przyrównać „promocyjne ceny” do cen rynkowych produktów objętych promocją.

Gramofon walizkowy Camry CR 1149

gramofon camry

Ciekawy gramofon, który przyciąga wzrok swoją stylistyką retro. Urządzenie oferuje 3 prędkości odtwarzania, adapter płyty 45 obr./min, ma dwa wbudowane głośniki o impedancji 4 omów, oraz zestaw wyjść dla zewnętrznych źródeł. Urządzenie nie zachwyca specyfikacją, ale trudno oczekiwać czegoś więcej od urządzenia za 369 zł, przecenionego do kwoty 339 zł. Obniżka w granicach 10% nie jest imponująca, ale to nic w porównaniu z ceną rynkową.

Cena Biedronki po obniżce: 339 zł

Cena w Empiku: 261 zł

Golarka do tkanin ADLER 9616

golarka do tkanin adler

Jesienne urządzenie do oczyszczania sweterków z niepotrzebnych kłaczków. Sprzęt jest zasilany na baterie (brak w zestawie), a jego powierzchnia tnąca to 5 cm. Urządzenie oryginalnie kosztowało 29,99 zł, a po obniżce jego cena to 24,99 zł. Wydawałoby się, że taniej niż nie można. Tylko, że można.

Cena Biedronki po obniżce: 24,99 zł

Cena na Allegro: 18,07 zł

Inne średnie promocje z jesiennej akcji Biedronka Home

Dyfuzor zapachów Adler AD7967

Przecena Biedronki: 119 zł Ceneo: 113 zł

Dyfuzor zapachów Camry CR7970

Przecena Biedronki: 119 zł Ceneo: 113 zł