WonderCube to niewielki, sześcienny brelok wyposażony w 8 przydatnych akcesoriów mobilnych.

Urządzenie posiada dwa rozkładane złącza USB – mini oraz tradycyjne. Dzięki nim może pełnić rolę kabla, zarówno do ładowania urządzenia jak i transmisji danych między komputerem. Wbudowana pamięć (16-64 GB) sprawia, że WonderCube może pracować również w trybie OTG – czyli jako pendrive do smartfona. Ponadto większe złącze USB kryje w sobie czytnik kart microSD, o maksymalnej pojemności 64 GB. Składana konstrukcja, zabezpiecza elementy elektroniczne przed zachlapaniem.

Nie zabrakło również funkcji baterii ratunkowej – jednakże w tym przypadku nie mamy do czynienia z power bankiem. Brelok posiada złącze, pozwalające podpiąć baterię 9V. Następnie można wykorzystać ją w roli źródła energii dla smartfona.

Sześcian może być łatwo wykorzystany jako podstawka pod urządzenia mobilne. Jest to możliwe dzięki pokryciu jednego z boków miękką gumą, pozwalającą na przyklejenie breloka do płaskiej powierzchni. Zestaw możliwości uzupełnia tryb latarki, oparty na jednej diodzie LED, umieszczonej w centralnej części podstawy.

WonderCube dostępny jest również w wersji ze złączem, przeznaczonym do współpracy ze smartfonami iPhone. Niestety nie oferuje on trybu OTG.

Aby otrzymać WonderCube, należy wesprzeć jej projekt crowdfundingowy na portalu indiegogo.com, kwotą co najmniej 59 dolarów (wersja 16GB). Pierwsze wysyłki planowane są na sierpień 2015.

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.