WonderCube to niewielki, sześcienny brelok wyposażony w 8 przydatnych akcesoriów mobilnych.

Wondercube

Urządzenie posiada dwa rozkładane złącza USB – mini oraz tradycyjne. Dzięki nim może pełnić rolę kabla, zarówno do ładowania urządzenia jak i transmisji danych między komputerem. Wbudowana pamięć (16-64 GB) sprawia, że WonderCube może pracować również w trybie OTG – czyli jako pendrive do smartfona. Ponadto większe złącze USB kryje w sobie czytnik kart microSD, o maksymalnej pojemności 64 GB. Składana konstrukcja, zabezpiecza elementy elektroniczne przed zachlapaniem.

Wondercube

Nie zabrakło również funkcji baterii ratunkowej – jednakże w tym przypadku nie mamy do czynienia z power bankiem. Brelok posiada złącze, pozwalające podpiąć baterię 9V. Następnie można wykorzystać ją w roli źródła energii dla smartfona.

Wondercube

Sześcian może być łatwo wykorzystany jako podstawka pod urządzenia mobilne. Jest to możliwe dzięki pokryciu jednego z boków miękką gumą, pozwalającą na przyklejenie breloka do płaskiej powierzchni. Zestaw możliwości uzupełnia tryb latarki, oparty na jednej diodzie LED, umieszczonej w centralnej części podstawy.

Wondercube Wondercube

WonderCube dostępny jest również w wersji ze złączem, przeznaczonym do współpracy ze smartfonami iPhone. Niestety nie oferuje on trybu OTG.

Wondercube

Aby otrzymać WonderCube, należy wesprzeć jej projekt crowdfundingowy na portalu indiegogo.com, kwotą co najmniej 59 dolarów (wersja 16GB). Pierwsze wysyłki planowane są na sierpień 2015.

Wondercube

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *