niedziela, 23 czerwca

Od lipca w supermarketach Auchan dostępna jest oferta przygotowana z myślą o radzeniu sobie z upałami. Dostępna jest cała gazetka z szerokim wyborem sprzętu chłodzącego. Dostępne są wentylatory, klimatyzatory i klimatyzery od marki Qilive (której modele dystrybuowane są wyłącznie w sieci Auchan). Czy jednak są to sprzęty warte uwagi? Przedstawiamy nasz wybór najlepszych ofert na każdy rodzaj urządzenia.

A jeśli chcesz porównać tę ofertę z konkurencyjnymi dyskontami, przeczytaj ten artykuł. Możesz też dowiedzieć się więcej o sposobach na upały, które nie wymagają prądu.

Klimatyzator Qilive Q.6884

Najpotężniejszym sprzętem do walki z upałami, jaki możemy kupić w Auchanie, jest klimatyzator Qilive Q.6884. Za niecały tysiąc złotych otrzymujemy sprzęt o mocy 950 W i mocy chłodniczej 7000 BTU. Producent zapewnia, że jest to sprzęt wielofunkcyjny – nie tylko chłodzi, ale i osusza powietrze, a także zapewnia wentylację. Do tego ma 2 prędkości i tryb nocny, który pozwala chłodzić pomieszczenie podczas snu. Urządzenie sterowane jest za pomocą wygodnego pilota i posiada wyświetlacz LED. Chociaż cena może wydać się zaporowa, zwłaszcza w porównaniu ze sprzętem z dyskontów, to zdecydowanie warto wziąć tę ofertę pod uwagę. Trzeba jednak pamiętać, że klimatyzator ten nie nadaje się do chłodzenia pomieszczeń o powierzchni większej niż 14 m2.

Cena: 997 zł

Wentylator bezłopatkowy Qilive Q.6872

Jeśli szukamy czegoś pośredniego między klimatyzatorem a klasycznymi wentylatorami, do wyboru mamy klimatyzery oraz mniej konwencjonalne wentylatory bezłopatkowe. Wszystkie takie urządzenia możemy kupić w Auchanie – klimatyzer Qilive dostępny jest w cenie 299 zł, a za nieco mniejsze pieniądze możemy kupić wentylatory kolumnowe. Naszą uwagę zwrócił bezłopatkowy wentylator Qilive Q.6872 o mocy 45 W, który oferuje 3 tryby pracy (oprócz wentylacji może chłodzić i osuszać powietrze) i 3 ustawienia prędkości. Biały wentylator wygląda dosyć nowocześnie i obraca się do 60 stopni. Nie jest to duży sprzęt – ma wysokość zalewie 58 cm, jednak to ciekawy model, który możemy kupić już za 239 zł.

Cena: 239 zł

Miniwentylator biurkowy Qilive Q.6999

A może szukasz czegoś do walki z upałem w wersji zminiaturyzowanej? Czasami do krótkotrwałego orzeźwienia wystarczy biurkowy miniwentylator. W Auchanie możemy kupić taki właśnie sprzęt podłączany kablem USB, który może chłodzić nas podczas pracy przy komputerze. Moc urządzenia jest oczywiście niewielka (5 W), ale skromne rozmiary (tylko 10 cm średnicy!) i gustowny wygląd czynią ofertę wartą uwagi. Dodatkowo teraz można kupić go 12% taniej – kosztuje zaledwie 34,99 zł.

Cena: 34,99 zł

Jeśli zainteresowało Cię któreś z przedstawionych urządzeń, pamiętaj, że oferta jest ważna do 15 lipca.