USB Watch – przenośna pamięć w postaci zagarka

USB Watch to koncepcja połączenia zegarka z przenośną pamięcią flash. Zegarek dzięki LED’owemu ekranowi wyświetla godzinę oraz datę bądź stan baterii i ilość wolnego miejsca, w zależności czy nosi się go na ręku bądź podpina do portu USB jako pamięć.

USB Watch

Do obudowy zegarka wykorzystany ma zostać sylikon wysokiej jakości, dzięki czemu bransoleta będzie dopasowywać się do nadgarstka, przy czym możliwe będzie rozciągniecie i zdjęcie jej bez potrzeby rozpinania.

USB Watch

 

Zapinanie paska będzie odbywało przez wciśnięcie USB do specjalnej 'kieszeni’ w pasku (patrz zdjęcie poniżej), natomiast dostanie się do wtyczki USB będzie bardzo proste, wystarczy tak naprawdę mocniejsze pociągniecie bransolety.
USB Watch

Zegarek posiadać ma wbudowaną baterie pozwalającą na jednym naładowaniu (czas ładowania około 10 min) pracować do około tygodnia. Podczas podpinania go pod port USB automatycznie synchronizuje on swój zegar z zegarem systemowym komputera.

USB Watch

Jak wcześniej było wspomniane, w zależności od tego czy urządzenie pełni funkcje zegarka bądź pendrive na ekranie wyświetlając są inne dane. Gdy USB Watch będzie znajdować się na ręku wyświetlana będzie godzina oraz data, przy wpięciu do portu USB w celu ładowania bądź edytowania danych na pamięci flash, wyświetlany będzie stan baterii oraz wolne miejsce jakim można dysponować.

USB Watch

USB Watch zaprojektowany jest w siedmiu kolorach (m.in. czarna, różowa, niebieska, biała, pomarańczowa czy zielona), aby zaspokoić gusta klientów.