Ta wkrętarka oczarowała nas w testach. Teraz trafia do Lidla w super promocji!

Urządzenia z serii Performance, to flagowe narzędzia marki Parkside. Zazwyczaj są to rozwiązania dedykowane profesjonalistom, ale oferowane w typowo dyskontowych cenach. Już od czwartku 29.12 w sieci Lidl można kupić jedną z najciekawszych pozycji w katalogu producenta, czyli wkrętarkę Parkside Performance, którą mieliśmy okazję testować kilka miesięcy temu.

Parkside wkrętarka 20v narzędzia Lidl

Czym „czarna” wkrętarka różni się od klasycznych modeli z oferty Lidla? Otóż mamy do czynienia ze sprzętem mogącym pochwalić się technologią znaną z wysokiej klasy urządzeń dla profesjonalistów. Napęd jest w tym wypadku realizowany przez bezszczotkowy silnik, który zapewnia maksymalne wysłużenie okresu eksploatacji. Zasilanie zapewniają nowoczesne, systemowe ogniwa 20 V z możliwością szybkiego ładowania. Listę udogodnień uzupełnia automatyczne blokowanie wrzeciona, dzięki któremu wymiana wierteł jest prostsza i skuteczniejsza.

Teraz wkrętarkę można kupić w super cenie 279 zł. Urządzenie jest dostępne w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym, dostępnym pod tym adresem. Urządzenie jest sprzedawane bez akumulatora, ale do końca roku trwa promocja w ramach której odpowiedni akumulator kupicie 50% taniej. Szczegóły tej oferty znajdziecie klikając tutaj. Korzystając z tych 2 okazji, nabędziecie profesjonalną wkrętarkę tanio jak nigdy dotąd.

Urządzenie było testowane przez naszą redakcję. Film z naszą recenzją znajdziecie poniżej.