poniedziałek, 15 lipca

Urządzenia z serii Performance, to flagowe narzędzia marki Parkside. Zazwyczaj są to rozwiązania dedykowane profesjonalistom, ale oferowane w typowo dyskontowych cenach. Już od czwartku 29.12 w sieci Lidl można kupić jedną z najciekawszych pozycji w katalogu producenta, czyli wkrętarkę Parkside Performance, którą mieliśmy okazję testować kilka miesięcy temu.

Czym „czarna” wkrętarka różni się od klasycznych modeli z oferty Lidla? Otóż mamy do czynienia ze sprzętem mogącym pochwalić się technologią znaną z wysokiej klasy urządzeń dla profesjonalistów. Napęd jest w tym wypadku realizowany przez bezszczotkowy silnik, który zapewnia maksymalne wysłużenie okresu eksploatacji. Zasilanie zapewniają nowoczesne, systemowe ogniwa 20 V z możliwością szybkiego ładowania. Listę udogodnień uzupełnia automatyczne blokowanie wrzeciona, dzięki któremu wymiana wierteł jest prostsza i skuteczniejsza.

Teraz wkrętarkę można kupić w super cenie 279 zł. Urządzenie jest dostępne w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym, dostępnym pod tym adresem. Urządzenie jest sprzedawane bez akumulatora, ale do końca roku trwa promocja w ramach której odpowiedni akumulator kupicie 50% taniej. Szczegóły tej oferty znajdziecie klikając tutaj. Korzystając z tych 2 okazji, nabędziecie profesjonalną wkrętarkę tanio jak nigdy dotąd.

Urządzenie było testowane przez naszą redakcję. Film z naszą recenzją znajdziecie poniżej.


Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.