Ostatni dzień: Ta promocja na produkt Xiaomi przejdzie do historii!

Produkty Xiaomi cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego. W przystępnych cenach można kupić produkty dobrze wykonane, które spełniają swoje przeznaczenie. Od kilku dni trwa promocja i dziś jest ostatni dzień, aby z niej skorzystać.

xiaomi salon sklep z elektroniką elektronika

Troska o zdrowie to najważniejsza rzecz, na którą powinniśmy zwracać uwagę. Dzięki nowej promocji na produkty Xiaomi, macie okazję kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej u siebie lub bliskich i wybrać zestaw zawierający szczoteczkę i gratisy.

Skorzystaj z walentynkowej zniżki i uzyskaj 62% rabatu, w tym dodatkowe 8 dolarów zniżki z kodem NANDME780! Dzięki temu możesz kupić szczoteczkę elektryczną Xiaomi Nandme NX7000 Sonic z zestawem 12 główek szczoteczki za jedyne 92 złote. Warto także dodać, że każdy klient przy zakupie otrzyma także 3 darmowe zestawy czyścików z nicią dentystyczną. Promocja trwa od 13 do 17 lutego.

Korzyści płynące z używania szczoteczki elektrycznej Xiaomi Nandme NX7000 Sonic

Xiaomi Nandme NX7000 Sonic szczoteczka do zębów

Cena oryginalna: 176,01 zł Nowa cena: 92 zł przejdź do sklepu

Głębokie czyszczenie

Dzięki maksymalnej częstotliwości wibracji 41 000 drgań na minutę model Nandme NX7000 Sonic zapewnia głębokie czyszczenie, skutecznie usuwając ponad dwukrotnie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, co skutkuje czystszą jamą ustną i bielszymi zębami.

Koniec zmartwień o ładowanie

Dzięki żywotności baterii do 365 dni ta elektryczna szczoteczka do zębów wymaga ładowania tylko raz w roku, co czyni ją świetnym rozwiązaniem dla osób często podróżujących, które nie chcą się martwić, że zabraknie im prądu lub zapomną ładowarki.

Dostosowywane tryby szczotkowania

Model Nandme NX7000 Sonic oferuje łącznie 15 trybów szczotkowania, na które składa się 5 podstawowych programów o nazwach: wrażliwy, czysty, jasny, polerowanie i masaż. Każdy z nich z opcją silnej, średniej lub słabej siły, dzięki czemu możemy dostosować tempo i typ szczotkowania do naszych potrzeb.

Xiaomi Nandme NX7000 Sonic szczoteczka do zębów

Główki szczoteczki w zestawie

W zestawie znajduje się 12 główek szczoteczki, co wystarcza na trzy lata (główkę trzeba wymieniać co najmniej raz na trzy miesiące), więc Twój bliski nie będzie musiał martwić się kłopotliwym kupowaniem osobnych główek lub płaceniem za nie dodatkowo przez długi czas.

Gwarantowana jakość

Nandme oferuje trzyletnią obsługę posprzedażową i zapewni bezpłatną wymianę, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością. Dodatkowo szczoteczka jest wodoodporna z powłoką antypoślizgową, więc można jej używać bez obaw, nawet pod prysznicem.

Czy warto?

To bez wątpienia jedna z najlepszych promocji walentynkowych, na jakie przyjdzie nam trafić. Przy okazji to materiał na udany prezent. Podarowanie szczoteczki do zębów Xiaomi Nandme NX7000 Sonic ukochanej osobie to dowód troski, o wiele bardziej wymierny, niż zakup kolejnych perfum lub kosmetyków.

Małgosia Tomaszewska"> Małgosia Tomaszewska
Redakcja

Na początku istnienia serwisu, moim zadaniem było wyszukiwanie tematów i zbieraniem ich na wewnętrznym forum, skąd przechwytywali je redaktorzy. Aktualnie, bogatsza o wiele doświadczeń wyszukuje kierunki publikacji i analizuje wyniki naszych treści. Wszystkie te dane zbieram w tabelki, aby wszyscy mogli wysuwać swoje własne wnioski. Kierunki tematyczne, jakie przygarnęłam to: duże AGD kuchenne, saturatory i frytkownice. Dużą satysfakcję daje mi wyliczanie kosztów, jakie ponosimy przy ich eksploatacji. Czy wiesz, ile kosztuje jedno zmywanie w trybie Eco? Jeżeli masz zmywarkę w klasie minimum C, to zapewne wydajesz około 40 groszy plus za tabletkę. Czytasz każdą instrukcję obsługi? Ja czytam je skrzętnie, dzięki czemu mogę Ci doradzić zakup najlepszej płyty indukcyjnej. Przykładowo - moją ulubioną funkcją jest możliwość połączenia pól grzewczych, aby móc podgrzać dwupalnikową patelnię. Chociaż doceniam również funkcje smart, pozwalające z poziomu aplikacji dostosować temperaturę do poszczególnych etapów gotowania. Dodatkowo w ramach swoich zainteresowań opisuję innowacyjne nowinki od małych producentów. Mam nadzieję zainteresować was nimi na tyle, abyście kiedyś wsparli ich zapał. Think-About założyłam w czasie studiów z Piotrem Opulskim i szybko dołączyło do nas sporo znajomych ze studiów, którym podoba się nasz pomysł. Przygoda ta trwa do dziś, chociaż nasz pierwotny pomysł na tematykę dorósł wraz z nami. Początkowo portal skupiał się innowacyjnych urządzeniach oraz takich, które dostawały nagrody w międzynarodowych i polskich konkursach wzorniczych. Po studiach, gdy zaczęłam swoją karierą architekta, czas na ten projekt zredukował się do minimum. Zdobywanie i poszerzenie wiedzy w różnych dziedzinach otworzyło przede mną nowe horyzonty. Patrząc na sprzęt, wiem, gdzie optymalnie powinien zostać ustawiony. Znam też więcej aspektów czysto technicznych. Potrafię określić przełożenie poboru prądu na domową sieć energetyczną, klimatyzacji na sposób cyrkulacji i wymiany powietrza w poszczególnych pomieszczeniach, czy ocenić względem wzrostu użytkownika. Poza pracą przy redakcji i prowadzeniu pracowni architektonicznej, większość czasu wypełnia mi marzenie i planowanie. Mam nadzieje, że wystarczy mi życia, aby zrealizować wszelkie plan. Posiadam tysiące zainteresowań - od hodowania meduz czy węży, przez gotowanie i kosmologię, aż do majsterkowania, nowych technologii, kryptowalut i odnawialnych źródeł energii. Często zainteresowania chwytam kątem oka, aby przeżywać je kolejne dni i tygodnie. Każde z dostrzeżonych zagadnień staram się zgłębić, choć troszeczkę, bo naprawdę praktycznie wszystko co nas otacza, jest niesamowite.