Ostatni dzień: Ta promocja na produkt Xiaomi przejdzie do historii!

Produkty Xiaomi cieszą się od lat dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego. W przystępnych cenach można kupić produkty dobrze wykonane, które spełniają swoje przeznaczenie. Od kilku dni trwa promocja i dziś jest ostatni dzień, aby z niej skorzystać.

xiaomi salon sklep z elektroniką elektronika

Troska o zdrowie to najważniejsza rzecz, na którą powinniśmy zwracać uwagę. Dzięki nowej promocji na produkty Xiaomi, macie okazję kompleksowo zadbać o zdrowie jamy ustnej u siebie lub bliskich i wybrać zestaw zawierający szczoteczkę i gratisy.

Skorzystaj z walentynkowej zniżki i uzyskaj 62% rabatu, w tym dodatkowe 8 dolarów zniżki z kodem NANDME780! Dzięki temu możesz kupić szczoteczkę elektryczną Xiaomi Nandme NX7000 Sonic z zestawem 12 główek szczoteczki za jedyne 92 złote. Warto także dodać, że każdy klient przy zakupie otrzyma także 3 darmowe zestawy czyścików z nicią dentystyczną. Promocja trwa od 13 do 17 lutego.

Ostatni dzień: Ta promocja na produkt Xiaomi przejdzie do historii!

Korzyści płynące z używania szczoteczki elektrycznej Xiaomi Nandme NX7000 Sonic

Xiaomi Nandme NX7000 Sonic szczoteczka do zębów

Cena oryginalna: 176,01 zł Nowa cena: 92 zł przejdź do sklepu

Głębokie czyszczenie

Dzięki maksymalnej częstotliwości wibracji 41 000 drgań na minutę model Nandme NX7000 Sonic zapewnia głębokie czyszczenie, skutecznie usuwając ponad dwukrotnie więcej płytki nazębnej niż szczoteczka manualna, co skutkuje czystszą jamą ustną i bielszymi zębami.

Koniec zmartwień o ładowanie

Dzięki żywotności baterii do 365 dni ta elektryczna szczoteczka do zębów wymaga ładowania tylko raz w roku, co czyni ją świetnym rozwiązaniem dla osób często podróżujących, które nie chcą się martwić, że zabraknie im prądu lub zapomną ładowarki.

Dostosowywane tryby szczotkowania

Model Nandme NX7000 Sonic oferuje łącznie 15 trybów szczotkowania, na które składa się 5 podstawowych programów o nazwach: wrażliwy, czysty, jasny, polerowanie i masaż. Każdy z nich z opcją silnej, średniej lub słabej siły, dzięki czemu możemy dostosować tempo i typ szczotkowania do naszych potrzeb.

Xiaomi Nandme NX7000 Sonic szczoteczka do zębów

Główki szczoteczki w zestawie

W zestawie znajduje się 12 główek szczoteczki, co wystarcza na trzy lata (główkę trzeba wymieniać co najmniej raz na trzy miesiące), więc Twój bliski nie będzie musiał martwić się kłopotliwym kupowaniem osobnych główek lub płaceniem za nie dodatkowo przez długi czas.

Gwarantowana jakość

Nandme oferuje trzyletnią obsługę posprzedażową i zapewni bezpłatną wymianę, jeśli wystąpią jakiekolwiek problemy z jakością. Dodatkowo szczoteczka jest wodoodporna z powłoką antypoślizgową, więc można jej używać bez obaw, nawet pod prysznicem.

Czy warto?

To bez wątpienia jedna z najlepszych promocji walentynkowych, na jakie przyjdzie nam trafić. Przy okazji to materiał na udany prezent. Podarowanie szczoteczki do zębów Xiaomi Nandme NX7000 Sonic ukochanej osobie to dowód troski, o wiele bardziej wymierny, niż zakup kolejnych perfum lub kosmetyków.