poniedziałek, 27 maja

Ciśnieniowy ekspres kolbowy swoim wyglądem przyciąga wzrok, a do tego teraz jest w promocyjnej cenie.

Kolbowy ekspres to sprzęt dla tych, którzy lubią samodzielnie przygotowywać swoje poranne espresso i popołudniowe latte lub cappuccino. Urządzenie wyposażone jest w pompę wodną, która generuje odpowiednie ciśnienie. Dzięki niemu napar spływający do filiżanki ma gęstą i aromatyczną piankę, zwaną cremą, której nie uzyskasz zalewając kawę w szklance. Marzy Ci się taki sprzęt? Aktualnie w sklepie Media Markt można nabyć do czwartku 27 kwietnia 2023 r. ekspres kolbowy DeLonghi EC9155.MB La Specialista Arte. Promocja niebawem się kończy, więc warto się pospieszyć.

Kusi Cię ekspres, ale nie umiesz zdecydować jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź, co pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres kolbowy DeLonghi EC9155.MB La Specialista Arte

Ciśnieniowy ekspres kolbowy DeLonghi wyposażony jest w stalowy młynek żarnowy, w którym zmielisz ziarna zgodnie ze swoimi preferencjami. Dodatkowo młynek ten posiada czujniki, które odmierzają precyzyjnie pożądaną ilość kawy do kolby. Na panelu można wybrać ustawienia mocy, ilości użytej wody oraz temperatury naparu. Ponadto ekspres posiada dyszę parową. Z jej pomocą spienisz mleko tak, że możesz tworzyć wzory latte art na powierzchni espresso oraz przygotujesz gorącą wodę na herbatę.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja temperatury kawy, Programowanie ilości wody i mocy kawy, Włącznik czasowy, Automatyczne wyłączanie, Funkcja przypominania o konieczności odkamienienia, Wskaźnik braku kawy, Wskaźnik braku wody, Spienianie mleka, Gorąca woda, Gorące mleko
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2,5 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
  • Wymiary: 44,5 x 37 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2289,00 zł Cena: 2199,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.