poniedziałek, 15 lipca

Poszukujesz oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania? Sprawdź ten. Działa szybko, skutecznie, a Ty możesz sterować nim za pomocą apki w telefonie.

Fot. Bożena Wieczorkowska

Dbamy o swoje zdrowie, a wyjeżdżając na urlop zwracamy uwagę na to w jakich warunkach wypoczywamy. Chcemy, żeby było zdrowo i ekologicznie. Co jednak, gdybyśmy u siebie w domu zadbali o czyste powietrze? Zyskujemy bardzo dużo. Oczyszczacz z nawilżaczem Philips Seria 2000i AC2729/13 zadba o to, by powietrze w naszym mieszkaniu było pozbawione zanieczyszczeń oraz odpowiednio nawilżone. Szukasz takiego urządzenia? Jeszcze tylko do jutra, do czwartku 27 kwietnia 2023 r. trwa promocja. Aktualnie możesz kupić go taniej o 100 zł w sklepie Media Markt.

Szukasz oczyszczacza powietrza z funkcją nawilżania? Sprawdź naszą opinię o urządzeniu Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04.

Oczyszczacz z nawilżaczem powietrza Philips Seria 2000i AC2729/13

Oczyszczacz Philips wyposażony jest w zestaw filtrów, które gwarantują czyste powietrze, jak podaje producent – pozbawione zanieczyszczeń aż w 99,97%. Powietrze najpierw przepływa przez filtr wstępny, potem kolejno przez węglowy i NanoProtect HEPA. Dodatkowo ich praca wsparta jest przez czujniki zapachów, gazu i kurzu. Dzięki temu urządzenie skutecznie i efektywnie oczyszcza. Philips Seria 2000i AC2729/13 to także nawilżacz, który automatycznie uruchamia się kiedy wychwyci niski poziom wilgotności w pomieszczeniu. Wówczas powietrze przepływa jeszcze przez Filtr NanoCloud, gdzie jest nawilżane. Urządzenie, aby efektywnie oczyszczało i nawilżało powinno stać na podłodze. Można jednoczasowo uruchomić tylko oczyszczacz, albo tryb 2w1 – z nawilżaniem.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Nawilżacz, Dotykowy panel kontrolny, Wskaźnik jakości powietrza cyfrowy i kolorystyczny, Wskaźnik braku wody, Wskaźnik wyczyszczenia filtra, Wskaźnik wymiany filtra
  • Aplikacja na telefon: Air+
  • Poziom hałasu: 15 dB – 52 dB
  • Tryby pracy: Antyalergenowy, Auto, Manualny, Nocny, Oczyszczanie, Oczyszczanie-nawilżanie, Sen
  • Wydajność nawilżenia powietrza: 600 ml/h
  • Max powierzchnia pomieszczenia: 40 m2
  • Waga: 8 kg
  • Wymiary: 23 x 58 x 39,6 cm
  • Okres gwarancji: 24 miesiące

Cena: 2079,00 zł Cena: 1979,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.