Stylowy i szykowny! Ekspres marki DeLonghi tańszy już nie będzie

Ciśnieniowy ekspres kolbowy swoim wyglądem przyciąga wzrok, a do tego teraz jest w promocyjnej cenie.

kawa, ubijak kolka kawa mielona ziarna ekpres ko kawy

Kolbowy ekspres to sprzęt dla tych, którzy lubią samodzielnie przygotowywać swoje poranne espresso i popołudniowe latte lub cappuccino. Urządzenie wyposażone jest w pompę wodną, która generuje odpowiednie ciśnienie. Dzięki niemu napar spływający do filiżanki ma gęstą i aromatyczną piankę, zwaną cremą, której nie uzyskasz zalewając kawę w szklance. Marzy Ci się taki sprzęt? Aktualnie w sklepie Media Markt można nabyć do czwartku 27 kwietnia 2023 r. ekspres kolbowy DeLonghi EC9155.MB La Specialista Arte. Promocja niebawem się kończy, więc warto się pospieszyć.

Kusi Cię ekspres, ale nie umiesz zdecydować jaki model będzie dla Ciebie najlepszy? Sprawdź, co pisaliśmy w tym poradniku.

Ekspres kolbowy DeLonghi EC9155.MB La Specialista Arte

Ciśnieniowy ekspres kolbowy DeLonghi wyposażony jest w stalowy młynek żarnowy, w którym zmielisz ziarna zgodnie ze swoimi preferencjami. Dodatkowo młynek ten posiada czujniki, które odmierzają precyzyjnie pożądaną ilość kawy do kolby. Na panelu można wybrać ustawienia mocy, ilości użytej wody oraz temperatury naparu. Ponadto ekspres posiada dyszę parową. Z jej pomocą spienisz mleko tak, że możesz tworzyć wzory latte art na powierzchni espresso oraz przygotujesz gorącą wodę na herbatę.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Regulacja temperatury kawy, Programowanie ilości wody i mocy kawy, Włącznik czasowy, Automatyczne wyłączanie, Funkcja przypominania o konieczności odkamienienia, Wskaźnik braku kawy, Wskaźnik braku wody, Spienianie mleka, Gorąca woda, Gorące mleko
  • Pojemność zbiornika na wodę: 2,5 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 250 g
  • Wymiary: 44,5 x 37 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 2289,00 zł Cena: 2199,00 zł Przejdź do sklepu