Rewolucyjna lampa Dysona – CSYS będzie świecić 37 lat!

Dyson to jedna z naszych ulubionych marek. Bezkompromisowe połączenie nowoczesnego wzornictwa z innowacyjną technologią, przekłada się na wysokie ceny. Nie są to produkty dla każdego, lecz dla osób, które chcą otaczać się technologicznymi dziełami sztuki. Jednym z takich urządzeń, jest opisywany przez nas wentylator bezłopatkowy  Dyson AM02.

dson csys

CSYS to lampa zaprojektowana przez syna, słynnego Jamesa Dysona. Jake przez długie lata opracowywał rozwiązanie, które w znaczącym stopniu zwiększy żywotność oświetlenia. Wedle zapewnień, przygotowana przez niego lampa będzie w stanie świecić przez 37 lat po 12 godzin dziennie. Jest to możliwe dzięki specjalnemu systemowi odprowadzania ciepła z zastosowanego panelu LED.

dson csys

Zgodnie z założeniami marki, innowacyjny system został połączony z odważnym, nieco industrialnym wzornictwem. Wysięgnik lampy jest szyną, zamocowaną na rolkach. Konstrukcja ma być solidna i praktyczna – w końcu musi wytrzymać naprawdę długi cykl użytkowania.

dson csys

Oczywiście produkt zaprojektowany przez Jake’a, trafił pod skrzydła marki Dyson. Lampka będzie dostępna w cenie 649 dolarów. Oferta obejmuje również wersję lampki stawianą na podłodze za 899 dolarów.

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .