Wiosenna kolorystyka produktów Dyson? Nie tylko! Producent ogłosił wprowadzenie nowej odsłony produktów do sprzedaży także z innego powodu. Zbliżający się Dzień Matki to przecież doskonała okazja, by najbliższą osobę obdarować czymś nie tylko pożytecznym i ładnym, ale skutecznym i niewątpliwie z klasą!

Wiosna w złocie i pastelach od Dyson

Podejmowanym przez markę Dyson decyzjom nie można odmówić dwóch elementów – innowacyjnych pomysłów i akademickiego podejścia do koloru. To drugie jest szczególnie zauważalne w przypadku akcesoriów fryzjerskich. Niejeden już raz producent zaskakiwał nas ciekawym doborem barw, które sprawiały, że nasze włosowe utensylia prezentowały się nie tylko elegancko, ale i unikatowo. Teraz nadszedł czas na kolejną odsłonę.

Czy sprawiła to unosząca się już w powietrzu wiosenna aura, czy to myśl o nadchodzącym święcie mam natchnęła projektantów, czy też jedno połączyło się z drugim? Jak wynika z deklaracji twórców serii, oba te czynniki wpłynęły na siebie, a za inspirację dla serii posłużyły kolor, odcień oraz orient i połysk, jakimi charakteryzują się tak cenione w świecie perły. W wyniku tego oczom naszym ukazują się urządzenia o bladoróżowym korpusie z ceramicznym wykończeniem, połączone z metalicznym odcieniem głębokiej śliwki i głębokiego różu.

A które z docenionych przez użytkowników produktów do stylizacji włosów marki zasłużyły na tak piękne wyróżnienie?

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Małej bohaterki od Dyson nie trzeba chyba przedstawiać. Lekka i szybka suszarka do włosów, wyposażona w cyfrowy silnik Dyson V9, jest nie tylko skuteczna, ale też bezpieczna dla włosów. Wykorzystujące inteligentną technologię kontroli ciepła suszarka Supersonic chroni każdy kosmyk przed przegrzaniem. Dzięki temu nasze pasma mają zawsze już prezentować się pięknie, czyli zdrowo.

dyson supersonic suszarka dzień matki

Na szczególną uwagę zasługują tu dołączone do urządzenia akcesoria, w tym końcówka z efektem Coandy, której zadaniem jest wsparcie procesu unoszenia dłuższych włosów oraz skuteczne ukrycie pasm wykazujących tendencję do puszenia się.

Limitowaną wersję suszarki do włosów Dyson Supersonic w kolorze pastelowy róż/różowe złoto znajdziesz teraz na stronie producenta wraz z dodatkowymi końcówkami i eleganckim etui do przechowywania.

Multistyler i suszarka Dyson Airwrap

To, co wyróżnia multistyler od firmy Dyson na tle podobnych mu urządzeń, to jego rzeczywista multizadaniowość. Specjalnie opracowane przez specjalistów marki końcówki pozwalają na stylizację fryzury dowolnie od potrzeb i upodobań. Wykorzystując połączenie kontroli temperatury i wspomnianego wcześniej efektu Coandy, każda fryzura może być modelowana, kręcona i wygładzana bez ryzyka uszkodzeń wrażliwej struktury włosa.

dyson multistyler dzień matki

Na uwagę zasługuje tutaj specjalnie opracowana końcówka do kręcenia włosów, która samoistnie przyciąga i nawija pasma w obu kierunkach, zapewniając fryzurę pełną naturalnego kształtu i objętości.

O popularności stylizatora do włosów może świadczyć fakt, że wprowadzona do sprzedaży kilka dni temu limitowana edycja Dyson Airwrap w kolorze pastelowy róż/różowe złoto nie jest już obecnie dostępna. Na stronie producenta znaleźć można jednak inne, równie pięknie prezentujące się wersje tego akcesorium.

Jeśli interesują cię inne ciekawe oferty, które marka Dyson przygotowuje dla swoich klientów, możesz zajrzeć także do tego artykułu.