Wiosenna kolorystyka produktów Dyson? Nie tylko! Producent ogłosił wprowadzenie nowej odsłony produktów do sprzedaży także z innego powodu. Zbliżający się Dzień Matki to przecież doskonała okazja, by najbliższą osobę obdarować czymś nie tylko pożytecznym i ładnym, ale skutecznym i niewątpliwie z klasą!

Wiosna w złocie i pastelach od Dyson

Podejmowanym przez markę Dyson decyzjom nie można odmówić dwóch elementów – innowacyjnych pomysłów i akademickiego podejścia do koloru. To drugie jest szczególnie zauważalne w przypadku akcesoriów fryzjerskich. Niejeden już raz producent zaskakiwał nas ciekawym doborem barw, które sprawiały, że nasze włosowe utensylia prezentowały się nie tylko elegancko, ale i unikatowo. Teraz nadszedł czas na kolejną odsłonę.

Czy sprawiła to unosząca się już w powietrzu wiosenna aura, czy to myśl o nadchodzącym święcie mam natchnęła projektantów, czy też jedno połączyło się z drugim? Jak wynika z deklaracji twórców serii, oba te czynniki wpłynęły na siebie, a za inspirację dla serii posłużyły kolor, odcień oraz orient i połysk, jakimi charakteryzują się tak cenione w świecie perły. W wyniku tego oczom naszym ukazują się urządzenia o bladoróżowym korpusie z ceramicznym wykończeniem, połączone z metalicznym odcieniem głębokiej śliwki i głębokiego różu.

A które z docenionych przez użytkowników produktów do stylizacji włosów marki zasłużyły na tak piękne wyróżnienie?

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Małej bohaterki od Dyson nie trzeba chyba przedstawiać. Lekka i szybka suszarka do włosów, wyposażona w cyfrowy silnik Dyson V9, jest nie tylko skuteczna, ale też bezpieczna dla włosów. Wykorzystujące inteligentną technologię kontroli ciepła suszarka Supersonic chroni każdy kosmyk przed przegrzaniem. Dzięki temu nasze pasma mają zawsze już prezentować się pięknie, czyli zdrowo.

Na szczególną uwagę zasługują tu dołączone do urządzenia akcesoria, w tym końcówka z efektem Coandy, której zadaniem jest wsparcie procesu unoszenia dłuższych włosów oraz skuteczne ukrycie pasm wykazujących tendencję do puszenia się.

Limitowaną wersję suszarki do włosów Dyson Supersonic w kolorze pastelowy róż/różowe złoto znajdziesz teraz na stronie producenta wraz z dodatkowymi końcówkami i eleganckim etui do przechowywania.

Multistyler i suszarka Dyson Airwrap

To, co wyróżnia multistyler od firmy Dyson na tle podobnych mu urządzeń, to jego rzeczywista multizadaniowość. Specjalnie opracowane przez specjalistów marki końcówki pozwalają na stylizację fryzury dowolnie od potrzeb i upodobań. Wykorzystując połączenie kontroli temperatury i wspomnianego wcześniej efektu Coandy, każda fryzura może być modelowana, kręcona i wygładzana bez ryzyka uszkodzeń wrażliwej struktury włosa.

Na uwagę zasługuje tutaj specjalnie opracowana końcówka do kręcenia włosów, która samoistnie przyciąga i nawija pasma w obu kierunkach, zapewniając fryzurę pełną naturalnego kształtu i objętości.

O popularności stylizatora do włosów może świadczyć fakt, że wprowadzona do sprzedaży kilka dni temu limitowana edycja Dyson Airwrap w kolorze pastelowy róż/różowe złoto nie jest już obecnie dostępna. Na stronie producenta znaleźć można jednak inne, równie pięknie prezentujące się wersje tego akcesorium.

Jeśli interesują cię inne ciekawe oferty, które marka Dyson przygotowuje dla swoich klientów, możesz zajrzeć także do tego artykułu.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.