niedziela, 14 lipca

Pralka, która za jednym zamachem ogarnie zestaw prania z całego tygodnia? To możliwe! W sprzedaży znanej sieci właśnie pojawiła się ta jedyna, która nie tylko pomieści zawartość całej szafy, ale też z zawrotną prędkością odwiruje ubrania, pozostawiając je niemalże suche do ostatniej nitki! Oto do salonów RTV Euro AGD wkroczyła pralka LG F4W11506WF!

Czasem pranie to nie lada wyzwanie

Kto miał okazję przeżyć kilka tygodni bez pralki, ten wie, że sterty ubrań wymagających odświeżenia potrafią urastać do niebagatelnych rozmiarów. Podobnie w przypadku, w którym liczba zamieszkujących gospodarstwo domowników wykracza poza podstawową, dwuosobową kombinację lub gdy zwyczajnie tempo zawodowo-towarzyskiego życia nie pozwala na regularne oddawanie się domowym obowiązkom.

Standardowa pralka, z jaką spotkamy się dziś w większości mieszkań, może i oferuje nowoczesne rozwiązania, ale jej pojemność, często zawierająca się w przedziale od 6 do 8 kilogramów nie zawsze okazuje się wystarczająca. Z jaką zatem ulgą można przyjąć wiadomość, że w sieci RTV Euro AGD pojawiło się właśnie urządzenie, które przestrzeni w swoim wnętrzu oferuje zdecydowanie więcej.

Pralka LG F4W11506WF w sieci Euro

Pralka LG F4W11506WF, która zadebiutowała właśnie w salonach RTV Euro AGD, może okazać się prawdziwym bohaterem twojego domostwa. Znajdziesz w niej bowiem wszystko, czego od urządzenia tego typu można oczekiwać, a nawet jeszcze więcej. Co mam na myśli? Przede wszystkim pojemność!

Imponujące parametry

To, czym pralka LG wygrywa z innymi jej podobnymi, to przepastny wręcz w swojej pojemności bęben. Jednorazowo w jego wnętrzu pomieścisz aż 11 kilogramów prania! To zdecydowanie ogromne udogodnienie, zwłaszcza wtedy, gdy na co dzień brakuje ci czasu na regularne porządki w garderobie.

Nie bez znaczenia przy takiej ładowności jest oczywiście moc wirowania, która w tym przypadku osiąga maksymalną prędkość równą 1400 obrotów na minutę! Dzięki takiej prędkości nie musisz obawiać się, że twoje mieszkanie na długie godziny przemieni się w obwieszoną różnego rodzaju, emitującymi do otoczenia zastraszających ilości wilgoci materiałami suszarnię.

Co więcej, jak zapewnia producent, pranie z urządzeniem marki LG ma być nie tylko wygodne, ale i oszczędne, albowiem modelowi temu przypisano klasę energetyczną A. Taką samą wartością oznaczono funkcję wirowania – zarówno jej efektywność, jak i poziom emitowanego w tym trybie przez urządzenie hałasu. Obrazu dopełnia podany w specyfikacji poziom głośności, który dla tego modelu nie powinien przekroczyć wartości 71 decybeli.

Pralka z możliwościami

Propozycja marki LG oferuje użytkownikowi wygodne korzystanie z urządzenia. Wszystko za sprawą rozwiązań i nowoczesnych technologii, które znalazły swoje miejsce we wnętrzu urządzenia. Model LG F4W11506WF wyposażono w takie funkcje jak opóźnienie startu pracy, automatyka wagowa, czyszczenie bębna, blokada rodzicielska.

Dostępne w menu programy to AI Wash, antyalergiczny (parowy), bawełna, Bawełna turbo, delikatny, eco 40-60, intensywny, mieszane, odzież sportowa, płukanie, pościel, pranie AI, syntetyki, szybki 14 min, wirowanie. Nie zabrakło też funkcji prania wstępnego.

Zwieńczeniem dostarczonych z urządzeniem udogodnień jest dostęp do aplikacji mobilnej LG ThinQ, pozwalającej na zdalne sterowanie kolejnymi cyklami prania, co nie tylko zwiększa atrakcyjność samego urządzenia, ale przede wszystkim komfort z jego codziennego użytkowania.

Pralka jak się patrzy

LG F4W11506WF, choć może jakoś szczególnie się na tle podobnych sobie sprzętów nie wyróżnia, z pewnością znajdzie dla siebie miejsce w każdej nowoczesnej łazience. Ładowana od przodu pralka o wymiarach 56,5 x 60 x 85 centymetrów w kolorze biało-czarnym to właściwie klasyczny przykład tego domowego sprzętu. Wygodne pokrętło programatora, przyciski i elektroniczny wyświetlacz dopełniają design, który z pewnością można uznać za klasyczny, aczkolwiek zdradzający inspirację współczesnymi wpływami.

Pralkę LG F4W11506WF znajdziesz w ofercie sklepu RTV Euro AGD.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób wybrać model pralki odpowiedni do twoich potrzeb, możesz zapoznać się z naszym wcześniejszym artykułem.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.