Lodówka od producenta MPM pojawiła się w ofercie sieci RTV Euro AGD! Model MPM-216CF-26 Total No Frost, który znajdziesz teraz na stronie sklepu, odznacza się nie tylko efektownym designem, ale przede wszystkim efektywnym działaniem!

Lodówka nie jedno ma imię

Mała czy duża, jedno- czy dwudrzwiowa, z dodatkowym zamrażalnikiem czy specjalnym uchwytem na butelki wina. Niezależnie od wszystkiego życie bez lodówki wydaje się dziś niemalże niemożliwe. Urządzenie pozwalające na przechowywanie produktów spożywczych z możliwością zapewnienia im odpowiednich dla zachowania przez nie świeżości warunków było niewątpliwie z jednym najlepszych wynalazków, jakimi obdarowana została ludzkość.

Z wprowadzeniem do domostw niezwykłych szafek chłodzących odmieniło losy niejednej gospodyni, zwiększając nie tylko komfort codziennej pracy, ale i zasobność domowego portfela. Nic zatem dziwnego, że sprzęt, jakim jest lodówka, stał się właściwie nieodłącznym elementem wyposażenia każdej, nawet najmniej nowoczesnej kuchni. Jednak niezależnie od tego, w jakim stylu utrzymana jest twoje kulinarne królestwo, oferta od marki MPM z pewnością zasługuje na chwilę uwagi.

Lodówka MPM Total No Frost

W najświeższej ofercie sieci RTV Euro AGD znajdziemy model MPM-216-CF-26, który gwarantować ma nam najlepszą jakość chłodzenia. Cechy urządzenia, na które naszą uwagę zwraca producent, to funkcjonalne wyposażenie, obecność górnego zamrażalnika oraz wykorzystanie systemu Total No Frost. Co to wszystko oznacza?

Funkcjonalne wyposażenie kuchni

Zdaniem producenta lodówka MPM Total No Frost, mimo swoich niewielkich rozmiarów, ma do zaoferowania w kuchni naprawdę wiele. Urządzenie o wysokości 142 centymetrów przyporządkowane zostało do klasy energetycznej E, co w połączeniu z zastosowanymi w nim praktycznymi rozwiązaniami ma zapewniać podniesienie komfortu codziennego użytkowania.

Dokładnie przemyślane wnętrze lodówki ma pozwalać na łatwą organizację umieszczonych w niej produktów spożywczych i zapewnić im zachowanie świeżości przez jak najdłuższy czas. Przyciągający uwagę design, którego wyjątkowość podkreśla zastosowana kolorystyka, wprowadzi do każdego wnętrza nutę świeżej elegancji w nowoczesnym stylu.

Lodówka z zamrażalnikiem górnym

Większość spotykanych w domach lodówek to urządzenia, w których nie brak części mrożącej. Zazwyczaj jednak komora zamrażalnika znajduje się w dolnej części urządzenia. W przypadku propozycji marki MPM zdecydowano się na ulokowanie tej ważnej przestrzeni na samej górze. Dlaczego? Wszystko dla zwiększenia wygody codziennego użytkowania.

Jednak plany producenta nie skupiły się jedynie na tym obszarze. W części chłodzącej znajdziemy trzy praktyczne półki, trzy balkoniki drzwiowe, a także wysuwany pojemnik z regulacją wilgotności. Co więcej, mimo kompaktowego rozmiaru, lodówka MPM-216-CF-26 charakteryzuje się pojemnością funkcjonalną równą 197 litrów.

Mrożenie bez szronienia

To, czym zdecydowanie lodówka MPM może podbić serce, to obecność systemu Total No Frost, mającego zapobiegać jednej z największych zmór domowego mrożenia produktów. Z modelem oferowanym obecnie przez RTV Euro AGD nie mamy już nigdy więcej uświadczyć oblodzonych i oszronionych ścianek urządzenia. Jak to możliwe?

Według informacji podanych przez producenta podstawę sukcesu stanowi tutaj sprawny system optymalizacji wentylacji. Jego starannie przemyślane działanie pozwala na skuteczne wyprowadzanie odpowiedzialnej za powstawanie lodowych osadów wilgoci na zewnątrz urządzenia.

Lodówka MPM i kilka parametrów

Po zapoznaniu się z szerszym opisem modelu MPM Total No Forst warto podsumować wszystko, co o naszym urządzeniu kuchennym wiemy. Należy również dodać kilka szczegółów, o których dotychczas jeszcze nie wspomnieliśmy. Jak zatem przedstawia się niniejszy obraz końcowy?

Lodówka MPM-216-CF-26 Total No Frost to sprzęt, który z łatwością odnajdzie się w każdej kuchni. Przemawiają za tym nie tylko kompaktowe rozmiary i ciekawy design, lecz również możliwość zamontowania drzwi zgodnie z potrzebami użytkownika. Za funkcjonalnością produktu MPM przemawia natomiast pojemność, która łącznie dla chłodziarki i zamrażarki wynosi 197 litrów, a także dodatkowe wyposażenie. Nie można też zapomnieć o zdolności zamrożenia produktów o łącznej wadze 2,4 kilogramów w czasie 24 godzin.

We wnętrzu urządzenia znalazło się również praktyczne oświetlenie LED. Klasa energetyczna propozycji marki MPM to E. Emitowany poziom hałasu deklarowany przez producenta to 40 decybeli. Czas wzrostu temperatury w przypadku braku energii wynosi 8 godzin.

Jeśli interesuje cię Lodówka MPM-216-CF-26 Total No Frost, aktualną ofertę znajdziesz na stronie sklepu w cenie 1599 złotych.

Jeśli interesują cię inne modele lodówek w cenie do 2000 złotych, możesz zajrzeć do naszego rankingu najciekawszych urządzeń, które królowały na przełomie 2023 i 2024 roku.

Z redakcją Think-About związałam się pod koniec 2023 roku i od tego momentu nieustannie zgłębiam tajemnice drugiej strony konsumenckiego świata. Każdego dnia tworzę różnego rodzaju treści, które, mam nadzieję, pomagają Czytelnikom w podejmowaniu bardziej świadomych zakupowych decyzji. W ostatnich latach zdobywałam doświadczenie jako copywriter, współpracując z klientami indywidualnymi, agencjami czy firmami IT. Często tworzenie konkretnych artykułów wiązało się z eksploracją tematów dotychczas mi obcych, co jednak nigdy nie było dla mnie przeszkodą. Wręcz przeciwnie. Możliwość nieustannego poszerzania swojej wiedzy to coś, co niezmiennie pociąga mnie w moim zawodzie. Z wykształcenia jestem muzykiem, jednak to zabawa słowem od dziecka dawała mi prawdziwą radość. Chociaż w swoim życiu pracowałam już w różnych branżach, wiem, że pisanie jest tym, co chcę i co mam szczęście robić na co dzień. W trakcie studiów, oprócz tworzenia dla własnej przyjemności, publikowałam teksty na portalu muzycznym Cameral Music oraz w kwartalniku muzycznym Kamerton. Obecnie prowadzę bloga, na którym pozwalam sobie na dzielenie się z innymi własnym zdaniem na różne tematy oraz tworzoną przeze mną miniaturową prozą. Gdy nie piszę - rysuję, czytam książki o hobbitach i pierścieniach, różach bez imion i stuleciach samotności. Słuchając audiobooków, śledzę losy małego belgijskiego detektywa, a czas przed  teleodbiornikiem spędzam obserwując pojedynki na miecze świetlne i podróże w nadprzestrzeni.