Urządzenia marki Dyson polecać nie trudno. Za ich popularnością stoją przecież lata doświadczenia i tysiące opinii dotychczasowych użytkowników. Nie da się jednak zaprzeczyć, że ceny za te wyjątkowe sprzęty nie są niskie i często zakup jednego z nich może być wyraźnie odczuwalny dla naszej kieszeni. Na szczęście na stornie producenta często pojawiają się atrakcyjne promocje, które pomagają przymknąć oko nawet na nieco wygórowane ceny.

Jeśli wypatrywałeś okazji do nabycia urządzeń marki Dyson w atrakcyjnej cenie, sprawdź, co tym razem przygotował dla swoich klientów producent. Odkurzacz, suszarka do włosów, a może oczyszczacz powietrza z funkcją grzania? Wybór należy do ciebie!

Dyson, czyli urządzenia nie tylko dla domu

O Jamesie Dysonie i stworzonym przez niego przedsiębiorstwie słyszał już chyba każdy. Wprowadzony do sprzedaży przez markę pierwszy na świecie odkurzacz bezworkowy wywrócił do góry nogami sposób, w jaki patrzymy na możliwości domowych urządzeń nie tylko w kwestii skuteczności usuwania zabrudzeń, ale też komfortu użytkowania i różnego rodzaju oszczędności.

Produkty marki Dyson to jednak nie tylko urządzenia sprzątające. To również akcesoria do stylizacji włosów, które prezentują się niczym elementy wyposażenia najlepszych salonów fryzjerskich światowej sławy. Wzbogacone o gustowne dodatki zestawy kuszą więc zarówno możliwościami, jak i przyciągającym spojrzenia designem.

Nie inaczej sprawa wygląda, gdy spoglądamy na oferowane przez producenta wielofunkcyjne oczyszczacze powietrza. Ich działanie nie ogranicza się bowiem jedynie do funkcji, która zdecydowała o ich nazwie. Dyson w swojej ofercie proponuje okazy, które robią znacznie więcej niż filtrowanie.

Czystość przede wszystkim!

Jako że historia marki od odkurzacza się zaczęła, tak też wypada, by właśnie tym urządzeniom przyjrzeć się jako pierwszym. Bezkonkurencyjny w opinii wielu sprzęt wykorzystuje nieznaną wcześniej w produkcji urządzeń AGD technologię cyklonową. Jak przystało na produkt z kategorii exclusive, w kolejnych swoich odsłonach osiąga nie tylko kolejne poziomy designerskiego kunsztu, ale też następne pułapy cenowe. Od czasu do czasu uważane za luksusowe produkty producenta można jednak pozyskać w atrakcyjnych cenach.

Jeśli poszukujesz odpowiedzi na pytanie, które z oferowanych przez brytyjską markę urządzeń sprzątających sprawdzi się w twoich rękach najlepiej, możesz zapoznać się z naszym artykułem, w którym porównaliśmy wszystkie dostępne modele pionowych odkurzaczy Dyson.

Produkty Dyson warto polecać. Zwłaszcza wtedy, gdy producent przyznaje na nie ekstra rabaty!

Dyson Gen5detect Absolute odkurzacz bezprzewodowy z atrakcyjnymi prezentami

Dyson Gen5detect Absolute to jeden z najbardziej zaawansowanych modeli odkurzacza bezprzewodowego, jaki wyszedł spod ręki inżynierów tego producenta. Urządzenie o wadze 3,5 kg wyposażono w moc ssania 280 AW. Specjalny system filtracji HEPA wzbogacony o funkcję wykrywania kurzu pozwala na eliminację 99,99% tak drobnych cząsteczek z czyszczonej powierzchni, jak bakterie, alergeny i wirusy.

Jego skuteczność w postaci zmierzonych i zliczonych cząsteczek kurzu, możemy zaobserwować na ekranie LCD. Model wyposażono w 3 tryby mocy. Czas pracy akumulatora wskazany przez producenta do 70 minut. Do ciekawych możliwości odkurzacza Dyson Gen5detect Absolute można zaliczyć zainstalowane w nim specjalne oświetlenie, dzięki któremu możemy obserwować czyszczoną powierzchnię w trakcie procesu sprzątania.

Na uwagę zasługuje również możliwość przekształcenia tego typu urządzenia w mniejszych rozmiarów, wygodny odkurzacz ręczny. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat urządzenia od Dyson, sprawdź naszą recenzję, która powstała właśnie podczas testowania modelu Gen5detect Absolute.

W skład zestawu poza odkurzaczem wchodzą następujące akcesoria: elektroszczotka Digital Motorbar, podświetlana elektroszczotka Fluffy Optic, mini elektroszczotka zapobiegająca plątaniu włosów, wbudowana szczotka do zbierania kurzu z końcówką szczelinową, końcówka Combi. W komplecie znajdziemy również ścienną stację dokującą oraz ładowarkę.

W ramach aktualnej promocji zestaw wzbogacono o dodatkową końcówkę Low Reach, umożliwiającą dotarcie nawet do przestrzeni pod meblami oraz stojąca stację dokującą Floor Dok Multi. Łączna wartość prezentów to 900 złotych.

Odkurzacz Dyson Gen5detect Absolute w kolorze Błękit pruski/Miedź znajdziesz na stronie producenta w cenie 3599 złotych. W tej samej cenie dostępny jest również wariant kolorystyczny Fiolet/Stal, jednak w tym przypadku jako gratis otrzymamy tylko stację stojącą o wartości 700 złotych. Chcąc wejść w posiadanie końcówki Low Reach, będziemy musieli dokupić ją oddzielnie.

Dyson 360 Vis Nav robot sprzątający w wersji exclusive

Urządzenie Dyson 360 Vis Nav to nowoczesne urządzenie, charakteryzujące się najwyższą mocą ssania (65AW) spośród wszystkich robotów sprzątających tego producenta. Poza szczelnym systemem filtracji HEPA całego urządzenia zastosowano tu rozwiązanie technologiczne, jakim jest piezoelektryczny czujnik, pozwalający na wykrycie nawet mikroskopijnych cząsteczek i zmierzenie poziomu kurzu. Wszystko po to, by w razie potrzeby podnieść jeszcze skuteczność urządzenia poprzez zwiększenie siły ssania. Czas pracy urządzenia na akumulatorze do 65 minut.

dyson 360 vis nav

To, co stanowi o wyjątkowości modelu Dyson 360 Vis Nav, to obecność inteligentnego systemu wizyjnego 360°. Urządzenie na bieżąco analizuje i zapamiętuje trasę, którą przebywa, dzięki czemu nie wraca dwa razy w to samo miejsce, ani nie pomija żadnego fragmentu odkurzanego pomieszczenia.

O nowoczesności robota sprzątającego świadczy również możliwość połączenia sprzętu ze specjalną aplikacją MyDyson oraz zintegrowanie go z siecią Smart Home. Dzięki temu użytkownik ma możliwość planowania kolejnych cykli sprzątania, czy też wydawania komend głosowych dla urządzenia. Nabywając robota sprzątającego Dyson otrzymujemy w zestawie stację ładującą oraz ładowarkę.

Oferta promocyjna, dostępna na stronie producenta w cenie 5649 złotych, obejmuje urządzenie główne Dyson 360 Vis Nav z jego podstawowym wyposażeniem oraz prezenty o łącznej wartości 400 złotych – dodatkową szczotkę o potrójnym działaniu i filtr HEPA.

Nie zapominaj o stylu!

dyson dzień matki akcesoria fryzjerskie

Firma Dyson znana jest nie tylko miłośnikom najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie czystości. Ogromne uznanie marka zdobyła również wśród tych, którzy na co dzień dbają nie tylko o wygląd, ale i zdrowie swoich włosów. Wszystko to za sprawą bogatego asortymentu urządzeń do stylizacji, które możemy obecnie otrzymać w atrakcyjnych cenach.

Multistyler i suszarka Dyson Airwrap Complete Long w wersji kolorystycznej Miedź/Nikiel i opcją personalizacji

Multistyler Dyson Airwrap Complete Long wyposażony w inteligentny system kontroli temperatury, zimny nawiew oraz trzystopniową kontrolę prędkości strumienia powietrz, to nie lada gratka dla miłośników domowych zabiegów fryzjerskich. To zgrabne, eleganckie urządzenie w uzyskało bowiem pierwszą nagrodę Vogue Polska Beauty Awards 2022.

W skład podstawowego zestawu wchodzą następujące akcesoria: końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury, końcówka do loków cylindryczna 30 mm, końcówka do fal cylindryczna 40 mm, szczotka do modelowania i wygładzania włosów cienkich, szczotka do modelowania i wygładzania włosów gęstych, okrągła szczotka nadająca objętość.

dyson multistyler  miedź nikiel

Decydując się na zakup Multistyler Dyson Airwrap wersji kolorystycznej Miedź/Nikiel, możemy teraz wybrać, który zestaw końcówek będzie dla nas bardziej przydatny – dla włosów grubych czy dla tych nieco cieńszych i bardziej delikatnych. W opakowaniu znajdziemy również eleganckie etui do przechowywania.

Multistyler Dyson Airwrap Complete Long znajdziesz na stronie producenta w cenie 2599 złotych. W ofercie standardowej dostępne są również modele w innych wersjach kolorystycznych.

Suszarka Dyson Supersonic w limitowanej wersji kolorystycznej Niebieski/Pudrowy róż z eleganckim dodatkiem

Suszarka Dyson Supersonic to kolejne zgrabne urządzenie w limitowanej wersji kolorystycznej Niebieski/Pudrowy róż, które z pewnością warto mieć w swojej kolekcji. Wyposażone w niewielki, lecz silny i szybki silnik cyfrowy Dyson V9 akcesorium w połączeniu z technologią Air Multiplier zapewnia najlepsze efekty nie tylko suszenia, ale i stylizacji.

Akcesorium wyposażono w trzy prędkości suszenia, pozwalające dobierać siłę strumienia powietrza do aktualnych potrzeb użytkownika. Czterostopniowa regulacja ciepła, pozwala na wybór między temperaturą 28 (nawiew chłodny), 60, 80 i 100°C.

dyson suszarka supersonic pudrowy roz

W skład zestawu wchodzą następujące akcesoria: końcówka do puszących się i niesfornych włosów, końcówka do delikatnego suszenia, koncentrator do stylizacji, dyfuzor oraz grzebień z szerokimi zębami. W ramach oferty producent wzbogacił podstawowy zestaw o eleganckie etui do przechowywania o wartości 300 złotych.

Aktualną ofertę na urządzenie znajdziesz na stronie producenta w cenie 1999 złotych. Suszarkę Dyson Supersonic możesz obecnie otrzymać również w kilku innych wersjach kolorystycznych, w tym tej najnowszej, stworzonej z myślą o nadchodzącym Dniu Matki.

Fot. Ilustracje w treści: materiały Dyson