czwartek, 20 czerwca

Rower elektryczny z rabatem aż 1000 zł? Wiemy, gdzie! Na takie okazje, jak promocja na rowery elektryczne, warto czekać.

Marzy ci się rower elektryczny, ale wiesz, że to drogie pojazdy? Z pewnością zatem zainteresuje cię promocja na jednoślady z napędem! Lepszej okazji na zakup może nie być.

Motus: rowery elektryczne – promocja

Latem mamy tak wiele okazji, by podróżować za miasto na rowerze, że atrakcyjny rabat potrafi naprawdę zachęcić do zakupu takiego jednośladu. Piknik z przyjaciółmi, wycieczka nad rzekę z rodziną, a może samotna wyprawa w kierunku urokliwej łąki? Na rowerze elektrycznym dojedziesz i za miasto, i do pracy. Ominiesz korki, unikniesz kłopotów z parkowaniem… Nadal masz wątpliwości? Oto kolejne 7 powodów, dla których warto kupić rower elektryczny.

Promocja na rowery elektryczne marki Motus obejmuje wszystkie modele. Jeśli potrzebujesz pojazdu do podróżowania po mieście, świetnie sprawdzi się np. Motus City White, mający zasięg na poziomie 50-65 km. Ten model ma lekką aluminiową ramę i 26-calowe koła. Z kolei Motus City Black równie dobrze poradzi sobie na podmiejskich drogach i ścieżkach. Ma aluminiową ramę i 27,5-calowe koła, a jego akumulator oferuje zasięg na poziomie 50-65 km.

W weekendy lubisz jeździć po górach, ale od poniedziałku do piątku musisz jakoś dojeżdżać do pracy? Zerknij na Motus MTB – 27,5-calowe koła, solidna aluminiowa rama oraz zasięg do nawet 65 km z pewnością doskonale sprawdzą się w każdym z tych wariantów.

Tamten model to za mało? Zerknij na Motus Fat Road – w mieście nie są mu straszne wysokie krawężniki, a za miastem doskonale poradzi sobie z różnymi przeszkodami. Jego zasięg to 65 km.

Ostatnim modelem dostępnym w promocji jest Motus ECO. To propozycja dla tych, którzy potrzebują maksymalnie kompaktowego, a jednocześnie uniwersalnego rozwiązania. Jego zasięg maksymalny to 50-65 km. Ma aluminiową ramę i 20-calowe koła. Wyróżnia go funkcja szybkiego składania. Sprawdzi się więc doskonale np. w małych mieszkaniach.

Gdzie szukać tych rabatów? Każdy z rowerów w cenie promocyjnej znajdziesz w tym sklepie.

Sprawdź też koniecznie, jak wybrać idealny rower elektryczny!

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.