Polski Amazon przygotował zaskakującą promocję pozwalającą na zakup ekspresu ciśnieniowego marki Breville aż o 25% taniej niż w innych sklepach. Model Breville Prima Latte VCF045X jest oferowany w cenie 598 zł.

Włoska marka Breville to ceniony producent wyspecjalizowany w ciśnieniowych ekspresach do kawy. Model Breville Prima Latte VCF045X jest urządzeniem pozwalającym na przygotowywanie espresso oraz zróżnicowanych napojów kawowych z mlekiem. Urządzenie wyróżnia się legendarną wręcz trwałością, ciśnieniem na poziomie 15 bar oraz ulokowanym w obudowie zbiornikiem na kawę. Pomimo, że mamy do czynienia z urządzeniem kolbowym, producent przewidział automatyczne tryby pracy. Taka konfiguracja przypadnie do gustu użytkownikom pragnącym zachować maksymalną kontrolę przy zachowaniu możliwie najprostszej obsługi.

Najniższa cena opisywanego modelu w polskich elektromarketach to 799 zł. Korzystając z promocji na Amazon można oszczędzić 25% tej kwoty wydając jedynie 589 zł.

Breville Prima Latte VCF045X w Amazon.pl

  • Ciśnienie do 15 bar
  • Obudowa ze stali nierdzewnej
  • Wyjmowany zbiornik na mleko o pojemności 300 ml
  • Tryby automatyczne i ręczne
  • Wyjmowany zbiornik na wodę 1,6 l
  • Bojler z aluminium odlewanego ciśnieniowo z systemem Thermoblock
  • Automatyczny spieniacz do mleka z możliwością regulacji poziomu spieniania
  • Wymiary i waga: ‎30 x 25 x 30 cm; 5,5 kg

Cena w Amazon: 799 zł 598,27 zł

Jestem wydawcą i redaktorem naczelnym think-about.pl. Moją specjalizacją są opracowania związane z przydomowym garażem i warsztatem. Tematyką zająłem się na poważnie w 2015 roku zakładając z grupą przyjaciół pracownię galanterii drewnianej. Przyjmując rolę producenta elementów oświetleniowych i ozdobnych miałem do czynienia z szerokim wachlarzem narzędzi warsztatowych. Wtedy to też na bazie własnych doświadczeń zacząłem przygotowywać pierwsze rankingi narzędzi i artykuły o poszczególnych markach. Cenię wysokiej klasy produkty i umiem docenić ich zastosowania profesjonalne. Jako ex-profesjonalista i konsument-hobbysta jestem jednak fanem łączenia tanich narzędzi i wysokiej jakości oprzyrządowania. Chętnie sięgam m.in. po produkty z dyskontów. Moja opinia o narzędziach parkside to jedno z najczęściej czytanych opracowań na stronie. Jestem również autorem pierwszych w polsce niezależnych testów grilli gazowych i robotów koszących. Planując kolejne teksty przemycam również moją pasję do motoryzacji. Samochody testuję od 2019, a na think-about.pl publikuję przede wszystkim recenzje i artykuł dotyczące aut użytkowych oraz rodzinnych. Moje doświadczenia dziennikarskie sięgają 2007 roku, kiedy to stworzyłem redakcję technologiczną w domenie 3d-info. Portal z krótkimi przerwami istnieje do dziś. Jako autor zawodowy pracuję od 2010 roku. Większość swojej kariery spędziłem korporacjach medialnych i magazynach drukowanych, współtworząc takie tytuły jak Android Magazine PCFormat, Komputer Świat i PCWorld. Tym ostatnim opiekowałem się najdłużej, bo aż do połowy 2023 roku, pełniąc zaszczytną rolę redaktora naczelnego. Jestem też współtwórcą Think-About. Portal powstał w 2012 roku jako projekt hobbystyczny, aby 10 lat później stać się moim kluczowym zajęciem. Z wykształcenia jestem ekonomistą, ale nigdy nie podjąłem pracy związanej z kierunkiem studiów. Mam przywilej łączenia swoich pasji z wykonywanym zawodem. Chętnie sięgam po literaturę dotyczącą zarządzania i biznesu - szczególnie w ujęciu internetowym. Regularnie poszukuję historii ciekawych przedsięwzięć oraz rozwijam się jako wszechstronny administrator i webmaster. Dobrze znam się na sprzęcie komputerowym i pomimo natłoku obowiązków, pozostaję graczem ubóstwiającym tytuły fabularne. Kiedy odchodzę wreszcie od ekranu staram się jak najwięcej biegać. Motywuję się do regularnego wysiłku wyszukując nieszablonowe biegi masowe, w których chętnie biorę udział.